Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lovi27

    addikt

    válasz obligat #696 üzenetére

    Sajnálom, hogy megszűnt létezni. Jó nagyot kaphatott, ha csatik is szakadtak ki. Bár nem egészen értem, a tüskék forrasztásai szakadtak ki vagy csak a műanyag jött le róla?
    Már sokat nem veszthetsz vele, de ha vissza tudod helyezni a csatit akkor ne lábanként próbáld beforrasztani, hanem "hullám forrasztva" azaz egyszerre az összes lábat és mielőtt megkötne az ón egy hirtelen mozdulattal lerázod a felesleget. Persze, vigyázva hova rázod!

    Akkor teljesítményben jó nagyot ugrottál. Közel a csúcsra. Plusz Amoled, UFS, mi kell még?
    Egy jó op rendszer. :D
    Ha lesz vagy van hozzá akkor a régit sajnálni se kell, hiszen lassan úgyis cserére érett.
    Persze, a garancia miatt egy darabig jobb ha békén hagyod. Én meg még jövő évig reménykedek hátha mégis meggondolja magát az Asus és megint készít valamit a tömegnek.

  • Amantius

    senior tag

    válasz obligat #696 üzenetére

    Szintén zenész, én is leejtettem (nálam csak a telefon esett). Sajnos a kijelző csere után is elpattant az üveg a hangszórónál, ahol vékony az anyag. Szerettem, még pár évig telefon lett volna. Sajnálom, hogy csak horror árú Asusok vannak.
    Szintén POCO, csak nekem az X3 Pro felelt meg leginkább az igényeimnek. Semmi rosszat nem tudok mondani róla, a szoftverrel sincs gondom (mondjuk nem vagyok advanced user), bár szokni, azt kellett. Melóra használom, sokat megy rajta sok minden (pl. közműrajzok, geodéziai térképek, GPS és rahedli telefonálás), egy szavam nem lehet a tempóra, stabilitásra.

    [ Szerkesztve ]

    Nagy gáz, kis szerencse!

Új hozzászólás Aktív témák