Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    Egy napos tapasztalataim. Hát picit gyorsabban merül, nem sokkal, de gyorsabban.
    Legutóbb 3-3,5 óra kijött egész nap nyúzva és olyan 40% körül értem haza. 2 sim -el ez úgy vállalható. Tegnap délelőtt feltöltöttem és telepítés alatt is töltőn lógott. De nem reggel 8 körül vettem le a töltőről hanem 10 körül? NA este 3:15 perc képernyőidővel, 35% értem haza.
    Nincs dráma. Meg csak egy nap. Viszont korábban feltettem egy játékot CSR2 :)) és mintha most szaggatna. :F

    Design az nagyon fura, és nem jó értelemben. Elüttetnék a wifi és a mobilinternet gombokat és összeházasították, meg extra funkciókkal látták el. Egy ki és bekapcsoló gombot? Kb az az érzésem volt mintha a villanykapcsoló gombjára feljönne egy menü 10 elemmel mit akarok csinálni. Kapcsolni bakker :D Ha az asszonynak ilyen lenne a telefonján az 100% hogy nem tudná használni. Menüben is eldugdosták. Nagyon nem volt jó ötlet. Megszokták az emberek, megtanulták.

    Ezek a bumszli izék nem néznek ki jól.
    Beállításokban nehezebb megtalálni amit keresek. Pedig ugyan ott van (többnyire, wifi pont nem :DDD ) de lehet megszoktam az előzőt. De mintha nagyobbak lennének a szöveges részek, olyan gyengén látó fícsőr :)

    Az nagyon szuper hogy OTA -n kiadták.

Új hozzászólás Aktív témák