Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz mediumgecso #1381 üzenetére

    2 napja használom 2 kártyával.
    Ahhoz hogy bírja trükközni kell a telefonnal. Eléggé éhes.
    Másodlagos kártyát most tettem 2g/3g re, ultra energia takarékos módban van így talán elég jól fogja bírni... Elsődleges egy külföldi sim de nem hiszem hogy van jelentősége.

    888 nem éppen a leg energia hatékonyabb proc.
    Üzemidejével nem vagyok megelégedve. Kicsit már unom a folyamatos beállítások heggesztését. HA 780/778 lenne a telefonban szerintem az jóval tovább bírná.

    Ultra Durable -ben van reggel 7 kor vettem le a töltőről és most (10:30 kor) 81% on van, de csak 90% ig töltöttem. Szándékosan. 3,5 óra alatt 9%, 30 perc képernyő idővel szerintem sok.
    Úgy hogy az egyik sim 2g/3g -n van. Másik meg max 4G -n.
    Ha üzemidőben jó telefont keresel hát szerintem 2 sim -el ez nem lesz az. (Az az alma sima 13 -as modellje. Méretben még mindig közel van ehhez a telefonhoz.)
    Jelenleg tesztelem hogyan bírja nekem megfelelően. Üzemidő bajnok az nem lesz :D
    iPhone 13 mini hogy bírta 2 sim -el?

    Fotózni még nem fotóztam.
    Az éjjeli képei a tesztek alatt jók voltak, a videózás volt gyenge.

    Vettem kijelző védő üveget, még nem tettem fel. Húgom már feltette azt mondja az ujjlenyomat olvasó ugyan úgy működik kb anélkül hogy újrakalibrálta volna.
    Úgyan úgym értsd néha mellé lő. Bár azt csinálta hogy 3x is felvette a hüvelyk újját :)
    Így szinte mindig működik :D

Új hozzászólás Aktív témák