Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keram2009

    tag

    Egyenlőre minden rendben a készülékkel az első nap után rommá nyomogatva xD. Még nem nagyon tudtam belekötni semmibe a telefont illetően nem úgy mint mások hogy milyen progi van rajta pedig rajta volt amikor előszőr bekapcsolatm. No mindegy. Az esetek többségében szerintem ilyen kokányolt rommal kapja az aki távol keletről rendeli ráadásul ez a battery genyón kívűl van még más nagyon hasznos program is ami kukát gazdagíthatja nem a gazdáját :DD . A frissítés nem bonyolult annyira ADB tudás szükséges pár parancs és meg is van, most a legfrissebb WW ROM van rajta. Ami elsőre kitűnt nekem ennek sokkal szebb hangzása van mint ZF5 nek szépen szól legalábbis nekem. A kijelző hozza full hd felbontáshoz várt elvárásokat. A fényerő sokkal jobb lett mint volt az elődhöz képest, de még mindig lehetne jobb, erősebb! Kamera megintcsak jobb az elődéhez képest, de nyilván a paraméterek alapján ez kötelező volt az asus részéről és nem újdonság!
    Ma vagy holnap este írok többet is csak most munkahelyen nem tudok beszámolozni :))

Új hozzászólás Aktív témák