Hirdetés

2019. január 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) Fr@nkieWilde

Fr@nkieWilde
(senior tag)

Nah végre egy telefon, amire már érdemes lesz lecserélnem a közel 20 éves Nokia 3210-esem. Bár azért még gondolkodom rajta.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#2) joey04

joey04
(Jómunkásember)

A legkorrektebb gamer telefon, ami nem is csoda, az Asus tapasztalatát figyelembe véve. Borsos felárat kérnek rog szériáért, de ad is pluszt, ez egyéni preferencia kérdése, hogy megéri-e. Ami fájó pont, az a vártnál gyengébb extra hűtés és a kamera. Attól, hogy valami gamer, még fontos lehet a jó kamera is. A kiegészítők erős közepes szintet ütnek meg. Szerintem mindent mérlegre téve ez egy korrekt csomag, de szerintem az EU-ban nem lesz nagy sikere.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3) HKorn

HKorn
(PH! addikt)

300 papír? Nem is drága, fostos iPhone is ennyi, ha nem több és az sem jobb semmiben sem, sőt, játékra nyilván ez jobb is.

Read only - Paperwhite 4

(#4) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Kár hogy bizonyos dolgokban elmarad a csúcskategóriától(pl:ip minősítés,kamera).300 ezerért nem szívesen köt az ember kompromisszumot semmilyen téren.

(#5) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Az a baj, hogy ezen az egy XBox One X ÉS egy PS4 Pro árába kerülő telefonon is csak ugyanazok a játékok fognak futni, mint egy 65 ezres Redmi Note 6 Prón... Ennek meg így semmi de semmi értelme nincs, az e-sport nem fog mobilra költözni, azt hiszem ezzel nem jósolok nagyot.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#6) hhenry válasza HKorn (#3) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Én is így gondolom de telefonon soha nem játszanék

Megköszönöm ha ide dobsz egy subot:https://www.youtube.com/user/HenrakSchaltowCesar

(#7) Sztrego

Sztrego
(őstag)

300 ezrből azért veszek egy PS4 PRO-t 10 A kategóriás játékkal és hozzá még egy Vitát havi ingyenjátékokkal.

Nexus 7 2013 32GB - LG G4

(#8) HKorn válasza hhenry (#6) üzenetére

HKorn
(PH! addikt)

Én sem, sőt én semmilyen telefont sem vennék 300-ért, de még 200-ért sem, viszont amilyen árak vannak mostanában, ha egy Galaxy Note-ért, vagy IPhone-ért nem sok a 300, akkor szerintem ezért sem.

Read only - Paperwhite 4

(#9) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Na erre lecserélném a mostani telefonom. Csak az ár nem tetszik.
300 ért az összes tartozékkal,vagy 200 ért csupaszon. Na úgy már rámozdulnék:D

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#10) noro79 válasza HKorn (#3) üzenetére

noro79
(tag)

Fostos Samsung is drágább . Ez egy nagyon jó ajánlat

(#11) tomboy0013

tomboy0013
(PH! kedvence)

Az OLED kijelző sajnos ad egy nagy pofont az egész koncepciónak hosszú távon, de amúgy tetszetős. Nyilván nem adnék ennyit érte de azért nem rossz.

(#12) Kokzor válasza Sztrego (#7) üzenetére

Kokzor
(tag)

Az meglehet, de ez nem is a konzolok ellenfele.

(#13) ΞΔGLΞ

ΞΔGLΞ
(PH! nagyúr)

Elég bután néz ki, hogy a Huawei mate 20 pro "vadiúj" kirin 980 cpu-t, a 845 simán hozza még mindig, ha kell az izomerő!
Sőt játék közben a valós FPS-ben simán le is nyomja.
Nem lehet, hogy a kirin 980 csal az antutu teszten? Hogy a francba, hogy még mindig nem tudja kisujjból kihöhögni simán a 4K 60fps videót a mate 20 pro? :U

[ Szerkesztve ]

(#14) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Mennyire tök rohadtul felesleges ez a telefon - szerintem
és még ronda is - szerintem
és drága is
és még a kamerája is pancser - szerintem

Nem tudom hogy hány ember fogja ezt valóban megvenni a kiegészítőkkel, de legyen benne boldogságuk, mert ennek pont annyi értelme van - szerintem - mint az RGB-nek a gamer pc világban

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#15) ΞΔGLΞ válasza enginev3.0 (#14) üzenetére

ΞΔGLΞ
(PH! nagyúr)

Nekem tetszik- szerintem.

(#16) kaosz86 válasza Csapoati (#5) üzenetére

kaosz86
(fanatikus tag)

Ott a pont. A minősíthetetlenűl okádék asus mobildivizió supportról nem is szólva.

(#17) roli543 válasza Sztrego (#7) üzenetére

roli543
(senior tag)

Azt azért megnézem, hogyan játszol rajta a buszon vagy a villamoson...

Nekem az tetszik benne hogy legalább a design más, valami új, és nem a 100. szifon copy paste. Illetve hogy fordítottak időt a kialakításra és a kiegészítőkre. Hátha a Rog2 jobb lesz majd.

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#18) punky10 válasza ΞΔGLΞ (#15) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Nekem is...
A feléért sem venném meg,de kinézetre nekem nagyon bejön...

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#19) hhenry válasza noro79 (#10) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Miért lenne jó ajánlat?

Megköszönöm ha ide dobsz egy subot:https://www.youtube.com/user/HenrakSchaltowCesar

(#20) enginev3.0 válasza ΞΔGLΞ (#15) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez egy belekötés lehetőség mentes hozzászólás volt, mert mindig elvárják hogy tegyük hozzá hogy szerintem :K

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#21) foxymaci

foxymaci
(senior tag)

Nekem nagyon tetszik, külsőre nagyon bejön a beltartalom is jó, a kamerát még javíthatták volna bár nyilván nem ez a célközönség. Szerintem egyedi és jól eltalált. :)

_FoxY_ /Huawei Mate 9/ PS4 PRO/

(#22) punky10 válasza enginev3.0 (#20) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Igy van.Főleg,ha egy telefon kinézetéről nyilatkozunk.Nem vagyunk egyformák,nem egyezik az ízlésünk.Neked nem tetszik,n3kem nagyon bejön.Mármint a kinézet...Másnak nem rossz ár( a konkurenciát nézve van benne valami)nekem töbszöröse a telefonra költhető összegnek.Nem( csak) azért,mert nem tudnám kifizetni,csak számomra egy eszköz nem ér annyit...

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#23) Xaels válasza roli543 (#17) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A PSVita-hoz egy megfelelő korlátlan netes csomaggal akár streamelheti is a játékot a PS4 Pro-ról.

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#24) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Kinézetre jeles, de nekem már akkor elment tőle a kedvem, mikor megnéztem Zack tesztjét róla. Itt és itt megnyitva csak 5 másodpercig nézzétek! :(

(#25) Sztrego válasza roli543 (#17) üzenetére

Sztrego
(őstag)

Azt azért megnézem, hogyan játszol rajta a buszon vagy a villamoson...

Vitával? Könnyedén. Még jobban is kezelhető, mint a mobilok.

Nexus 7 2013 32GB - LG G4

(#26) Harsányi Cs válasza Fred23 (#24) üzenetére

Harsányi Cs
(újonc)

na, végre meg lett említve a raw és a camera2 api

(#27) ΞΔGLΞ válasza punky10 (#18) üzenetére

ΞΔGLΞ
(PH! nagyúr)

Én megvenném egyből, ha már a 855 lenne benne. Nyilván akkor már inkább a 400-hoz lenne közelebb.

(#28) batai15

batai15
(PH! félisten)

Kellően durván össze rakott telefon,árban nincs elszállva de pár eszköz hozzá én legalábbis azt mondom értelmetlen., vannak benne jók is,de azt mondom a mobilos játék ipar nem nőtt még fel a gamer telefonokhoz.
Ez a telefon gyakorlatilag meg haladja a korát. Akkora szintű gamer tudásnak még nincs itt az ideje.
Kíváncsi lennék hosszú távon az Asus mennyire fog vele foglalkozni szoftveresen is.
Várom viszont azokat az időket amikor ha kell otthoni konzol lesz ha kell okos telefon, ha kell psp az eszköz,csak ugye PlayStation minőségű játékkal mert most a legtöbb jó jó,de fpst még mindig mazochizmus játszani telefonon.
Szóval tetszik a készülék, de szerintem senki nem fogja kihasználni ezt a tudást.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#29) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Inkább harmad ennyiért egy Switch és egy telefon :DD

(#30) Banano válasza HKorn (#3) üzenetére

Banano
(lelkes újonc)

Egyik nem kovetkezik a masikbol.:D Iphone is max a felet eri,es ez is. De valojaban persze meg annyit sem..

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#31) akaido válasza Fr@nkieWilde (#1) üzenetére

akaido
(PH! addikt)

:)
Na végre egy telefon amiért érdemes lenne lecserélnem a füstjelekhez előkészített varázs szőnyegemet, a tam-tam dobjaimat és a morze távírómat...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#32) zone

zone
(őstag)
LOGOUT blog

"ami a hőkamerás, egyébként tényleg réz alapanyagú hűtőrendszert jelöli"

Hőkamerás hűtőrendszer? Az mi?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#33) Csapoati válasza zone (#32) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Nyilván hőkamrás.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#34) twollah1976

twollah1976
(őstag)

Jatekos mobil?

Pfff…

Ennyi penzert meg rablas.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#36) djkakukk válasza hemaka (#35) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Inged, gatyád... ;)

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#37) joey04 válasza HKorn (#8) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

én sem játszok sokat telefonon, de iphone-on pont jobban mennek a játékok, jobb a kezelése is.

Bazinga!

(#38) allus

allus
(újonc)

Tény, egy középkategóriás telefonon is ugyanezek a játékok futnak. A Rog phone jól néz ki és a teljesítménye is pazar, de igazán akkor lenne értelme, ha lennének rá exkluzív játékok AAA kategóriában és nem ilyen free to play gagyiságok. A hardver már bőven tudna futtatni komolyabb grafikájú és tartalmú játékokat.

(#39) hajbel válasza ΞΔGLΞ (#13) üzenetére

hajbel
(őstag)

Pont ők nem csalnak. [link] Tavaly kiderült róluk és a OnePlusról, hogy "bundáznak" a tesztekben, ezért idén nem emelik az órajelet, más telefonokkal ellentétben. Való életben egyébként a Kirin 980 a leggyorsabb processzor, akármilyen speed testet nézel, az iphonet is falhozveri.

Szvsz ez a telefon egy vakvágány. Egy Pocophone vagy egy Oneplus 6(t) sokkal olcsóbban tudják ugyanezt, illetve inkább többet. A hátulja igazán jól néz ki (annak persze aki elég vakmerő tok nélkül haszánálni), előről viszont ezkkel a kávákkal kb. 2015-ös telefon benyomását kelti. Ilyen joystickszerű kiegészítőket bármilyen kínai oldalról lehet rendelni, nem találták fel a spanyol viaszt. Ha lenne rá exkluzív tartalom, akkor lenne is létjogosultsága a tudatos fogyasztók körében, így viszont maradnak a véristvánok mint célcsoport.

Against mod€rn football

(#40) Sinesol

Sinesol
(PH! addikt)

Milyen az a hőkamerás hűtés? ;]

Amúgy ezerszer inkább a Razer telót venném játékra és igazából minden másra is, ha Androidból kéne választani, bár a cikkíró úgy tűnik még csak nem is hallott róla.

[ Szerkesztve ]

(#41) Herreløse válasza HKorn (#3) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Ne essünk túlzásokba kérem...
Jobb a jelenlegi iphone játékban szerintem.
És másban is...pl támogatottságban.
Ezt meddig fogja “frissen” tartani az Asus,hogy működjön normálisan?1-2év maximum?:U
Ha az új hardverrel jött volna ki,akkor talán erősebb lenne az iXs-nél.

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#42) nullpoint

nullpoint
(senior tag)

"Állítsd le magad, nem látod hogy nem vagyunk vevők a humorodra?" :D :D

(#43) Inarus válasza hajbel (#39) üzenetére

Inarus
(PH! addikt)

Valóban bármelyik kínai oldalon találni másodlagos kijelzőt is tartalmazó tokot, meg persze PC-style dokkolót bármelyik telefonhoz. Oh és igen, valóban kapni olyan kontroller kiegészítőt, amit vagy támogat a játék, vagy nem.

Na jó, egy-két gyártó pedig már eljutott oda, hogy kínál a ROG Phone-ban is látható kijelző mapinges kontrollert is, ehhez mindössze rootolni kell a telefonodat és side-lodadolni egy Play Store-ból nem letölthető appot. Sima ügy.

Tényleg megkérdőjelezhető, hogy mennyire van szükség gamer mobilra, de szerintem az Asus legalább kihozott valamit ebből a kategóriából egy nagyobb frissítési rátájú kijelző vagy egy felcuppantható bluetooth joystick és egy RGB logó mellett, ami miatt gamernek lehet nevezni.

[ Szerkesztve ]

(#44) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Ok gamer, de mivel is játszhatok rajta több mint 300k-ért ???

(#45) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Ami egy Note8on akad, ezen is akadni fog. A hűtéstől többet vártam. Ettől függetlenül tetszetős telefon.

(#46) hemaka válasza XuChi (#44) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Ingyenes vackokkal, amik tele vannak reklammal. 😂

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#47) hajbel válasza Inarus (#43) üzenetére

hajbel
(őstag)

A legtöbb játék támogatja a bluetoothos kontollereket, TV-re, monitorra pedig már 15 éve is ki lehetett rakni telefon képét, akinek ez a fétise. Mobilos játéktartalom alig van, ami van, arra pedig felesleges 300k+ kiegészítők árát költeni. Ez ennyiért drága és nem innovatív. Főleg, hogy csúcskategóriához mérve a kamera igencsak rossz.

Against mod€rn football

(#48) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Értem, hogy a nevet meg kell fizetni, de 300k a telefon ami semmilyen aspektusból nem képvisel csúcsot, és csak egy kamu ventilátoros hűtést adnak mellé... Szégyen. Mivel jobb ezen játszani mint egy S9-en?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#49) d@vee válasza XuChi (#44) üzenetére

d@vee
(fanatikus tag)

Itt vérzik el az egész koncepció. Hol vannak az exkluzív címek? De legalább lenne egy olyan, AAA kategóriás játékkínálata, mint az Nvidia Shield-nek, egy jó adag PC-s porttal. Azok hiába 4-5-10 éves játékok, messze verik minőségben a droidos pay-to-win szarokat.
A hátulja nagyin tetszik, de az eleje, mik azok a kávák? Kell a hely a kontrollernek? Hülyeség, úgy is nyújtott képarány a divat manapság, ha kitakarja a kontroller addig míg játszol vele, nem nagy gond.

"Kétségtelen, hogy kemény vagy. Amikor leérsz a terembe, megdöglenek a kismacskák és vér folyik a falból akkor is, ha lány vagy. Az edzést pedig nem neked kell bírni, hanem a gépeknek"

(#50) mad1

mad1
(PH! kedvence)

Az a kontroller vajon jo minden telohoz?
Mik a legjobb telo joyok árértékben?

Addig látjuk milyen szép a videókártyánk külseje ameddig be nem szereljük( ▀ ͜͞ʖ▀) ( ͡°Ĺ̯ ͡° ) Érdemes külső alapján mégis vga-t vásárolni?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.