Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz shzsoltl #205 üzenetére

    "Szerény nyomott véleményem szerint" ez a snapi 888 sajátja. Ha megnézel más készüléket amiben ez a proci van, hasonló beszámolókat fogsz találni. Hogy-hogy nem, arra azért nem sokan panaszkodnak hogy ezek a készülékek lassúak lennének... ismered! valamit, valamiért.
    Mint korábban írtam ha valakik odafigyeltek erre, és van tapasztalatuk az pont az ASUS

    Egy alkalom valóban volt amikor játék nélkül volt melegedés. Emlékszel arra a hétre amikor 38°C fok volt? Na ott a klíma nélküli villamoson meg 45! Ott valóban nem volt képes hova hűlni a készülék. És normál használat mellett is (sima böngészés) melegnek éreztem, pont olyannak mint mikor játszom.
    Tehát ha a bolygó olyan tájékán kívánod használni ahol a fent említett hőmérsékletetek nem csak 5 évente fordulnak elő, akkor nem javaslom, sem ezt, de más Snapdragon 888-al forgalomba hozott készüléket sem.
    Játék nélkül nincs jelen, a túlzott melegedés. Értem ez alatt hogy, nem lehet hozzáérni a készülék hátuljához. Megjegyzem ilyen nem fordult elő velem egyszer sem! Ha órákat szeretnél videózni 4K-ban, vagy rendszeresen használsz navigációt az autód szélvédőjére rögzített tartóban, Debrecen - Nagykanizsa vonalon akkor talán jogos lehet az aggodalom az élettartamot nézve. Ezekre nem teszteltem a készüléket, nem igazán tudok nyilatkozni.

    Persze kosza gondolat, és találgatás részemről, hogy néhányan azért is érezhetik melegebbeknek a telefont mert a SoC középen van, és nem a felső harmadban, mint a legtöbb gyártónál. Ahogy azt korábbi telefonjaiknál megszokták.
    Ez játéknál pont ideális, mert vízszintes tartás közben, nem melegíti az ujjak. Aktív hűtést használva az hatékonyabb. Viszont normál használatnál, pl üzenet írásnál, meg függőleges a helyzet.
    Így a tartó kézhez, az ujjakhoz közelebb van a központ egység. Amit eddig nem igazán éreztek más készüléknél (hogy dolgozik a proci) azt most meglepetten tapasztalják...

    Hogy a zentalk-on, a világ nagyobbik feléről mit írnak, azt nem venném mérvadónak. Számos más terméknél vannak jogos panaszok. Mivel az arányokat nem tudjuk, nehéz megítélni az említett hibák nagyságrendjét. Feltételezem, sok tízezer vásárló meg elégedetten használja. Oda értelem szerűen az megy fel akinek gondja van.
    Persze vásárlás előtt én is felnéztem. Keresetem széria hibára utaló jeleket, de eddig nem igazán futottam bele ilyenbe. (Jerry Rig féle törésteszten kívül persze) Az egyedi hibákat meg orvosolja az adott szerviz. Vagy az esetek egy részében a felhasználó rájön, hogy ő volt a balfa...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák