Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    válasz s4tch #66 üzenetére

    "Az a baj, hogy fals érvekkel, következetlenül próbálkozol, és egy pillanatig nem próbálsz más fejével gondolkodni."

    Szerintem többen is gondolkodnak úgy mint én, miszerint az évi +24ezer (vagy több, de ebbe most ne menjünk bele ismét) telefonszámlán felül felesleges kiadás.
    Wifi tök elég bele szerintem. Pont.
    Te vagy az (meg még páran) akik sírtok, hogy "Ó jaj, miért nincs benne 3G", pedig nem ez a kérdés. Nincs benne, mert Nektek nem ezt kell megvennetek, hanem a 3G-vel szerelt gépeket, mert vannak olyanok is, csak nem ez az.
    Te keress olyan Tabot, amiben van, ez nem a Te tableted és kész. Ne akarj meggyőzni az igazadról, hanem próbálj "más fejével gondolkodni".

    Én azért sem kaphatok ilyen Aranytárskártyát, mert nem a T-mobilnál van a mobil előfizetésem, és valszeg nem is lesz soha. TÁRS kártyát pedig csak a főkártyához tudok igényelni.

    "Ez nettó 4 ezres számlával is csak 8 hónap."
    Illetve Aranykártyához 6hónap alatt kell elérni azt a bizonyos pontot, nem 8 alatt, de mindegy is, csak lovagolás a szavakon.

    Élmény volt veled az eszmecsere, de mindketten csak a saját igazunkat hajtogatjuk, így ezt a témát tényleg hanyagoljuk a továbbiakban.

    Ez a tablet igenis jó, én vevő lennék rá, legalábbis a mai felhozatalból nekem tetszik. A többi már csak pénz kérdése. Ami most nincs erre a célra, így akkor sem vennék, ha olcsóbb lenne, mert ha nincs, akkor nincs, de még egyszer mondom, kéne. Így ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák