Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz berek21 #593 üzenetére

    Hali!

    Most jöttem haza Ausztriából. Bob MicroSIM-es 1GB-os mobilnettel használtam. Google Maps-t és iGo-t is használtam. A második jött be igazándiból tökéletesen. Szerencsére már az is tud keresni google alapján. A korábbi logout-is cikkemben bemutatott autós tartó kiválóra vizsgázott, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki ezzel akar kocsiba navigálni. A Bob-os net is jól muzsikált, bámelyik kinti Lidli vagy Posta árulja, 14euro és 1 évig lehet használni. A beüzemelése volt egy kicsit vicces, mert a csomagban leírtak nem teljesen fedik le az android APN beállításokban található mezőket, illetve a reklám szerint csak beteszed a kártyát és megy is, nekem kb fél nap volt, mire beaktiválódott a kártya, addig meg ment a para, hogy mi lehet a baj...

    Én úgy tudom, hogy Custom (Cyanogen) romot nem csinálnak egyelőre. Valami olyasmi rémlik, hogy x86 procis készülékekre eddig sose készült, de ebben nem vagyok biztos és az okát se nagyon tudom, érdemes lenne megnézni a CM fórumát.

    A részletese NAVI tesztre kíváncsi leszek, (a navikba nem vagyok annyira benne, így ennek megírásában nem is gondolkodtam) várom hogy megjelenjen! :R

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák