Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzy94

    tag

    Sziasztok iPhone X tulajok!

    Kíváncsi vagyok, lenne pár kérdésem a készülékkel kapcsolatban.

    Még mindig adott az a hiba - többek között- hogy bejövő hívásnál kb. 8-10 mp-ig csak csörög, rezeg a készülék, a kijelző fekete, nem reagál semmire, nem villan fel majd utána "életre kel" és fel lehet venni a hívást.

    Másik: Hívás indításnál rábökünk valakire, elindítaná a hívást, de semmi, ki sem csörög. Ismét 8-10 mp eltelik és utána ugyanazt vagy bárki mást már lehet hívni.

    Fenti kettőhöz kapcsolódik, hogy többen jelezték nekünk az üzletben, hogy pl. 2 perc hívás után véletlenszerűen elkezd szakadozni, recsegni a vonal, lerakjuk újra hívunk és ismét jó...ilyen előfordul még?

    Van még: Face ID nem mindig érzékel, bár gondolom fényviszonyoktól is függ, vagy éppen, hogy van-e pl. napszemüveg az arcon. Mi befolyásolhatja leginkább a pontos azonosítást?

    Utolsó: Böngészés közben gyakran lefagy? (Csak Safari-t használ mindenki)

    Utolsó utáni: A kijelzőt mennyire támogatják már az appok ennyi idővel a megjelenés óta?

    Illetve nagyon kíváncsi lennék kedves tulajok, hogy független X-eknél is lehet ez tapasztalni vagy csak szolgáltatósaknál? Nekem munkámból adódóan inkább szolgáltatósakkal van tapasztalatom.

    Még én is elkezdtem rajta gondolkodni ezek ellenére, vagy lehet visszaváltok android-ra.

    Ár: Így alakult a magyar hadi sarcokkal, mindennel együtt, ez van, de legalább időtálló a készülék.

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

  • Zozzy94

    tag

    válasz MasterMark #6466 üzenetére

    Köszönöm szépen a részletes leírást, sokat segítettél ezzel :R :R

    Egyébként egy sima, egyszerű szemüvegben fel tud oldani a készülék?

    iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

Új hozzászólás Aktív témák