Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RCTiv

    tag

    válasz agabe #248 üzenetére

    hát igen, a nyolcas mellett a tizes egy űrhajó, aki nyálcsorgós az csak azért veszi a nyolcast mert nincs pénze az x-re, tisztelet az elenyészően kevés kivételnek, aki leszarja, és pl. az ujjlenyomat olvasó hiánya nem tetszik neki, vagy egyszerűen a megszokott formát keresi. De ez az elenyésző kisebbség.

    Nem is tudom, hol olvastam, hogy egy jó darabig a nyolcas együtt futott a hetessel, mert az átlagusernek (most ne az itt írogató extra motivált kütyübuzikról beszéljünk :D ) a nyolcas egy hetes, nem érzik, hogy hűűha, ellenben az X az ránézésre is többet tud és 21-ik század. Szerintem hatalmas butaság volt az apple részéről, hogy a nyolcas formájához nem nyúltak hozzá, ez egy stratégiai hiba, a saját vásárlókörüknek tettek keresztbe házon belül.

    Persze az is lehet, hogy a régi szériát így vezetik ki, és az újat így már egy másik árszinten hozzák be, akkor meg zseniális húzás, majd az idő eldönti, én mondjuk szívesen venném, ha fele annyi x fogyna mint tervezték, érne már egy nagy pofon nekik, hogy azért mindent ne lehessen már megcsinálni. Amcsi bloggerek is fanyalognak, hogy annyira brutálisan pimaszul méri az extákat az apple, hogy előbb utóbb eljön egy erős vásárlói letörés, a konkurencia meg egyre jobb.

    [ Szerkesztve ]

  • rvgy75

    aktív tag

    válasz agabe #248 üzenetére

    Ezek a dolgok hol ujak. Az iphonnál esetleg. Igaz itt a gesztus vezérlés nem tudom hogy müködik, de a Nova pl évek óta tudja. Az arc azonositást is használják évek ota. A gyászkeretes "full" kijelzőt meg sokkal is szebben megoldották már.Na meg az a kamera megoldás. Mintha vmi kinai klón lenne .

    [ Szerkesztve ]

    Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

Új hozzászólás Aktív témák