Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xxman

    senior tag

    Sziasztok!
    A
    Következő a történetem, van egy iPhone SE-m, amit nagy elégedettséggel használtam, majd at vettem észre hogy a kamera lila hibás "pixeleket", pontokat hagy az elkészült képen. 5hónapos független telefon, bevittem iCenter -be (ez volt legközelebb) és leadtam a telefont. Ezek mellett volt még egy-két kisebb probléma (pl. AppleTV-t eldobálta). A készülékre olyan szempontból nem vigyáztam hogy a keretén találhatóak sérülések, de pl. a kijelző első pillanattól fóliás volt. Most hívott a szerviz 10nap után hogy ők kiküldték a nem tudom milyen (I guess Apple) szervizközpontba, ahonnan most értesítettek hogy a "sérülések miatt ezt ők megtagadják garanciális javításként, de kedvezményes 50e ft-ért adnak egy újat". Mondanom sem kell itt öntött el a sz@r a telefonban. Mondtam hogy nem élnék a hatalmas kedvezménnyel, köszi. Szerintetek hol van lehetőségem ezt megtámadni? Hol tudok panaszt tenni? Nem tartottam esélyesnek, de reméltem egy készülékcserét, vagy ha már semmi mást nem, legalább azt hogy a kamera modult kicseréljék. Ez gusztustalan hozzáállás szvsz. Kérlek adjatok tanácsot...
    Sok apple cuccom van, de most megfordult a fejembe hogy eladom az összeset úgy ahogy van...

    I just wanna have some fun.

Új hozzászólás Aktív témák