Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bayarena

    aktív tag

    Egyszerű, hogy miért fogy majd sok belőle:
    Az emberek többsége csak netezik, fb-ozik, snapchatezik stb a telefonjaival, max 5% aki ennél többre használja a privát mobilját. Ezekre bőven elég ez az iphone is, plussz a telefonos fényképek is olyanok, hogy az esetek 90%ban az ember csak kitolja facebookra, posztol egyet instagramon, és ez esetben rohadtul nem lehet különbséget tenni egy sima iphone se kamera és egy csúcsszuper 108 megapixeles bullshit kép közt.
    Lényegében ennek a telefonnak a legnagyobb előnye az, hogy IOS fut rajta, ez a legjobb fícsőr a többségnek, aki apple rendszereket használ...rohadtul nem nézik, hogy az androidos telók közt van, ami technikai paramétereket nézve többet tud...a kutyát nem érdeklik ezek. Más az egész.
    Plussz iszonyat olcsó. Egy majdnem minimálbéres meló esetén 1 óra alatt megkeresed a havi töresztőrészletet. Ami szinte semmi...
    Pont ezért lesz egy most a feleségemnek.
    És mivel én meg szeretem az S8as Samumat, ezért nekem nem lesz :)
    De azt látom, hogy sajna apple fronton jobb az ökoszisztéma.
    Kár.

    (A többség otthon azért nem érti ezeket, mert csak a telefont látják meg a paramétereket, és nem tudják elképzelni, milyen fasza, mikor van egy iMac-ed, egy Macbookod, meg iPadod, és iszonyat faszán meg van oldva, hogy ezek szinkronban legyenek. Ez esetben a kutya nem nézi, hogy a Samsungnak jobb a kijelzője, jobb a formaterve vagy akármi. A kutyát nem érdekli, nekik ez lényegtelen. És megértem őket. Aki nem rendelkezik ilyenekkel, az meg nem érti. Ez van.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák