Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IT.SZB.IKM

    csendes tag

    válasz buvartacsko #159 üzenetére

    Már bocs de nem bírom tovább...
    Te nagyon el vagy tévedve a szakmai topic fogalmával. (de lassan úgy látom még a moderátor is) ez nem egy külön i7 topic amit nem illik szét offolni hanem az i7-ről szóló cikk topicja. Kicsi de mégis mekkora különbség. Ahol mindenki leírja az észrevételét.
    Mert ha nem így van akkor meg minek a fórum a cikk végén?

    PROHARDVERNEK
    Régóta (kb 2004 2005) olvasgatom prohardver és csoportjai oldalakat. De sajnos azt kell látnom, hogy egyre jobban a megrendelő mondja meg mi legyen a cikk végeredménye. Főleg az első i7 cikknél ahol közel 400000 forintos telefon ajánlott plecsnit kapott és hogyhogy nem a telekom a cikk támogatója. Az az barátaim ti a prohardvernél egyre jobban kezdtek a hiteltelen és nem objektív cikkek írójává válni. Továbbá egyre jobban érződik az egyéni elfogultság a cikkekben. Értem én egyre nehezebb a fennmaradni ebben a szegmensben is de feladni azt ami a prohardver lényege volt azaz a hiteles és objektív IT cikkek alkotói akik megmutatták mik az aktuális hardverek a piacon. Ezek a reklámcikkek számomra irkálóak és lehet nem vagyok egyedül.
    Előre is bocs, hogy ez ide...de ez már kikívánkozott. :B :K

    Vége

    ...ilyen hozzászólás: ...milyen szép a színe.... hát fekete wazze ... vagy már ezt is feltalálta az apple? :W

    Ha már telefon és ár és kutatás és fejlesztés és kijelző meg stb akkor inkább ez

Új hozzászólás Aktív témák