Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Astery

    senior tag

    válasz #18001664 #890 üzenetére

    Ha megengedtek egy hozzászólást ... most neked válaszolva, de többeknek címezve. Megörültem, hogy találtam i7-es topicot - a címéből azt gondoltam, hogy a készülékről lesz szó ... jól és kevésbé jól sikerült fejlesztésekről, újdonságokról fogok olvasni. Ehelyett jó pár oldal visszaolvasása után az jön le sok hozzászólásból, hogy hülye vagyok amiért ezt a telefont és egyáltalán Apple telefont vettem ... de majd egyszer nekem is kinyílik a szemem és én is rájövök, hogy nem ez kell nekem ... Soha nem érdekelt, hogy ki milyen telefont használ, ahogy egyik ismerősnek vagy ismeretlennek sem szólok be, hogy te miért kövér vagy miért szőke nőt vettél feleségül - ez is magánügy. Én is tudnék sorolni hibákat ami nem tetszik akár IOS-ben akár androidban vagy apple esetleg droidos telefonban - de ha ilyen vágyam van, hogy ezeket akarom kibeszélni akkor megkeresem a megfelelő fórumot hozzá.
    De lehet, hogy én értelmezem, rosszul a topic címet és ez tulajdonképpen egy apple vs droid topic ... akkor elnézést mindenkitől.

  • buvartacsko

    addikt

    válasz #18001664 #890 üzenetére

    Azt nem értem, miért úgy kell tekinteni az Apple-re hogy az a nem normális, és miért a Windows meg az Android a normális... mintha azok lennének a természetesek, és ha azok rosszak, szarok, nem működnek akkor senkit nem érdekel, ha az Apple hibázik akkor rögtön "nem veszek többet, szar, megyek vissza sírni a windowsra meg droidra, majd utána teleköpködöm az egész fórumot"

    i5-m nekem is volt, így ismerem én is a hibákat amivel valószínűleg találkoztál, a probléma nem új keletű, aki jól ismeri évek óta az Applet, az tudja hogy kerülni kell az első generációs termékeket náluk... lásd 5s. Ott az i5 minden hibája javítva lett. Igen szar hogy ennyi pénzért béta tesztelők akik sima számos vagy akármilyen első genes készüléket vesznek, de mindezek mellett ezeknek a termékeknek is megvan a szépségük, és mindezektől függetlenül rendelkeznek azzal a tudással ami miatt megvettem őket. Minek váltanék vissza hirtelen Windowsra vagy Droidra csak azért mert az amúgy tökéletesen működő rendszer (nekem nem szokott fagyni se a MacOS se az iOS....) lekopik a telefon széle ha tok nélkül használod? Vagy mert behal a power gomb random telefonoknál? (erre is volt amúgy csereprogram, de nyilván tudsz róla)

    Ha Applenél valami gond van, rögtön menekülni kell egy ugyanolyan vagy rosszabb minőségű termékhez, ott persze nem gond ha szar... érdekes..

    A kamerával viszont egyetértek, addig nem veszem meg a legfrissebb iPhonet és tökéletesen szuperjól el leszek a 6s-el ameddig kamerában nem lépik le az S7-et.

  • Navaren

    aktív tag

    válasz #18001664 #890 üzenetére

    Lényegében korrekt, amit írsz, egy pici problémát vélek felfedezni.

    Idestova lassan 900 hozzászólást számlál a topic, istenbiza böcsülettel végigolvastam mindegyiket, de egyetlen amolyan vérbeli Apple fanboy-t sem láttam, aki egy, de csak egy fikázó szót mondott volna bármelyik android kütyüre.
    Olyanra volt példa, hogy azt merészelte mondani, hogy valamilyen szubjektív igényre neki jobban megfelelt neki a választott almás telefon, és érvelni is merészelt valamelyik androidos Jehova-tanú jellegű kommentelő úriember bizonygatósdijára, el is lett szegény pár adok-kapok után dózerolva lényegében a szemmellenzős Apple-fan titulus mögé. mer nem érti, hogy a droid akkor is jobban megéri, Gyökér!

    Még a mi derék Vértacskónk is csak a vélt kényszerképzeteket és sztereotípiákat próbálja javítgatni, amiket tényleg hajlamosak a konkurencia hívei pusztán a specifikációkat ismerve prognosztizálni (mert itt mindenki okleveles piackutató ám!), - mellesleg számokkal alátámasztva, az, hogy mennyire provokatív stílusban, az meg... hát az Ő dolga :).

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák