Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Astery

    senior tag

    válasz #18001664 #890 üzenetére

    Ha megengedtek egy hozzászólást ... most neked válaszolva, de többeknek címezve. Megörültem, hogy találtam i7-es topicot - a címéből azt gondoltam, hogy a készülékről lesz szó ... jól és kevésbé jól sikerült fejlesztésekről, újdonságokról fogok olvasni. Ehelyett jó pár oldal visszaolvasása után az jön le sok hozzászólásból, hogy hülye vagyok amiért ezt a telefont és egyáltalán Apple telefont vettem ... de majd egyszer nekem is kinyílik a szemem és én is rájövök, hogy nem ez kell nekem ... Soha nem érdekelt, hogy ki milyen telefont használ, ahogy egyik ismerősnek vagy ismeretlennek sem szólok be, hogy te miért kövér vagy miért szőke nőt vettél feleségül - ez is magánügy. Én is tudnék sorolni hibákat ami nem tetszik akár IOS-ben akár androidban vagy apple esetleg droidos telefonban - de ha ilyen vágyam van, hogy ezeket akarom kibeszélni akkor megkeresem a megfelelő fórumot hozzá.
    De lehet, hogy én értelmezem, rosszul a topic címet és ez tulajdonképpen egy apple vs droid topic ... akkor elnézést mindenkitől.

Új hozzászólás Aktív témák