Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    Imádtam Legend kritikus, de reális iPhone tesztjeit (még ugrattam is amiatt, hogy copy-paste módszerrel is írhatta volna őket, mert ugyanazokat hozta fel hibaként minden telefonnál - nem mellesleg teljesen jogosan), de mégis üdítő volt némileg új hozzáállású cikket is olvasni.

    Két megjegyzés, ha lehet.

    1. Nem tudom, hogy a cikkíró(k?) hogy produkálták ezeket a képeket, de ennél egész biztos vagyok benne,hogy a telefon jobb képeket is tud lőni, szerintem ezt a szintet az i6S-em helyből megugorja, nemhogy a konkurencia fotókra kihegyezett modellei.
    Vagy lehet, hogy az alap szoftver gyengélkedett még, érdekes, hogy a 10.0.1-es verzió itt utólag tölthető volt még Nálatok, miközben a régebbi modellekre rögtön ez jött frissítéseként, a 10.0-t nem is láttuk :).

    2. Az Apple híresen pofátlan módon képes új és/vagy forradalmi cuccként eladni a telefonjait, de azért ez a mostani (sem) akkora ugrás talán, hogy megérdemeljen egy Ajánlott plecsnit. Szép-szép, nyilván szupergyors, és fejlődött is itt-ott, de inkább 6Sb-nek illene nevezni. Pletykák ide, vagy oda, ~vízállóság, A10, stb, Fő-modell frissítésnek ez elég harmatgyenge.

    Hogy mennyibe kerül újonnan függetlenül, az mindíg kivágja abiztosítékot picit nálam is, de szerintem a legtöbben am. is előfozetés mellé veszik valahol, és én gondolom hogy az igazán komoly olvasótábornak már elég hosszú ideje van valahol számlája, hogy tisztességes árréssel vehesse a telefont ahhoz képest, ha akarja.

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák