Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bebuci

    tag

    válasz madgie #264 üzenetére

    Igen. Az m7 akkor jelent meg amikor az alma még fikázta a 4 collnál nagyobb képernyő átlóval rendelkező telefonokat. Addig minden ilyen lapát egy ertelmetlenség volt az Apple szerint. Bezzeg amikor ők kihozták... De inkább hagyjuk ezt, mert tudjuk, hogy az időszámítás onnan kezdődik amikor az iPhone kihozza és utána minden majmolás. M7 az s5 időszakban jelent meg, másfél évvel az s6 előtt. Nem igazán fair az összehasonlítás, habár tény, hogy az m7 szinte mindent tudott amit az s6 később. Árról ne is beszéljünk. Ezek használati eszközök, mindenki eldöntheti, mit választ és mennyiért. Nekem sajnos az iPhone nem a megfelelő választás, habár tetszik. Mondjuk a politikájuk undorító a fentiek miatt. Nem fogok telót venni mert a legjobb eladást produkálják vagy mert trendi. Nekem a Linux a lényeg, az otthoni tv rendszert távolról is kezelni. Németországban élek és nagyon jó alternatíva a dreambox szatellit antennával tv nézésre . A dreamboxok linuxos rendszerrel rendelkeznek. Viszont sokat is utazok. És jó dolog, hogy az antarktiszon is nézhetem az otthon beállított UPC, digi vagy Sky csatornákat. Ingyen. Lehet, hogy ez iphonnal is megoldható, nem tudom, de ha valami gixer van arról tutti nem tudsz belenyulni a rendszerbe. Ezenkívül iphone, htc, sony, Samsung stb csak az ízlésen múlik. Nincs különbség közöttük.

    [ Szerkesztve ]

    HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

Új hozzászólás Aktív témák