Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viega1

    csendes tag

    válasz madgie #2037 üzenetére

    Nem jellemző, hogy a többi APR-nél kérnek. Én istyleba semmit nem vinnék, nekem elutasították egy USA iphone 6-ot mondván nem garanciális. Jegyzőkönyvet nem adtak ( Tudtam hogy gyökerek de az volt közel). A másik APR és Almárium szerint garanciális 1 évig itthon is, amit az Amerikai ügyfélszolgálat is megerősített hogy worldwide phone tehát a világon bárhol garanciáztatható. Na ezek után az iStyle közelébe egy kővel megyek max. Erőltetik hogy ott vedd meg , meg itthon stb. Korlátolt a vezetés kicsit, pedig szerintem az apple-t kéviselik a garanciális ügyintézéssel nem pedig magukat. Legközelebb is viszek oda USA iphonet és el nem jövök amig nem adnak jegyzőkönyvet arról, amit állítanak. Aztán szépen felküldöm az applenak hátha megdicsérik őket. A legjobb lenne ha a hivatalos szervíz státuszt elvennék az ilyen hazug cégtől. Amúgy megjegyezném amíg a drága Handrás nem volt az iStyle tagja nem voltak ilyen gyökerek garis ügyintézésbe. Még jó , hogy az XMS soha nemkapott szervíz jogot. Handrás a nagy szörkeimport elleni katona, de náluk már az EU-s is szürkeimport. Mondjuk ha te kint megveszed 15-20k- val olcsóbban a storeban.

    [ Szerkesztve ]

    Apple termékek a legjobb áron garanciával :)

Új hozzászólás Aktív témák