Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz dezs520 #64 üzenetére

    Képek, videók, vásárlói vélemények... macrumors? Mi kell még? Ha előtted meghajlítom: elhiszed? :)

    Biztos vagyok benne hogy a többi gyártónak hatalmas fejtörést okoz ez a telefon, nem véletlenül: viszik mint a cukrot, mert tényleg nagyon jól néz ki, sok jó dolog van benne és az iOs egy kurvajó rendszer. Ez viszont úgy fest egy tervezési baki, nem is kicsi. Ha 100 dollárba kerülne, nem szólna senki semmit. De ez bizony drágább az összes consumer smartphone-nál így ez nagyon nincs rendjén, ezért is lovagolta meg többek közt az LG is ezt az "apróságot". Valószinüleg nem tették volna, ha ők maguk sem győződnek meg róla ;)

    Persze, érdemes megvárni mit mond az Epöl, addig meg hadd kacarásszon a jónép, miért baj az? Azt hiszed én még sosem vettem tervezési hibás telefont (sőt, olyan autót is sikerült, amit visszahívtak 2x :D )? De sose vettem személyes sértésnek, mint az Apple-fanok ha valaki ezen jót röhögött. :) Én örülnék neki ha javítaná ezt a hibát az Apple, mert egy remek készülék ettől eltekintve, végre akkora méretben, amiben talán én is elgondolkodnák a megvételén (függetlenül attól hogy jobban bejön az Android)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák