Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz ToniSoprano #541 üzenetére

    Tegnap lehetőségem volt végre kezembe venni és megnyomkodni a Plus-t.
    Naszóval..

    Őszintén be kell vallanom, abszolút mértékben feleslegesen lovagoltam a bending témán. :R Nem vagyok egy apró, gyenge nádszál, és bár eszembe se volt kárt tenni a készülékben (hiszen nem az enyém) de megpróbáltam ésszerű keretek közt a hajlítós tesztet. Meg sem nyekkent a telefon. Az az erő, ami szükséges a meghajlításhoz nem természetes velejárója a készülék használatának. Persze, én is láttam a teszteket ellenállóbb készülékekről mint a Moto X amit talán csak egy tank tudna elpusztítani.

    Mégis így hogy a kezembe volt azt kell mondjam: nem a létező legmasszívabb készülék az biztos, de mindenképp túl van lihegve ez a téma, normális használat mellett senkinek nem fog meghajlani. Zsebre téve sem, bár hozzáteszem: ez tényleg brutálisan nagy ló a zsebben cipeléshez.

    És néhány apróság: a kijelző valami elképesztő módon brutálisan jó, telített élénk szinek és jól eltalált kontraszt-arányok. A hangszóró minősége átlagos, ennél van jobb és sokkal rosszabb is a piacon. A kiálló kameralencse nem egyedi Apple-feature, egy csomó más készüléken is így van, mégis, itt egy kicsit jobban zavaró, tényleg hazavágja a hátlap formatervét, sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák