Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz Runner_fxr #6701 üzenetére

    Nem vagy hülye, csak szerintem még nem érted, hogy hogyan működik az iTunes. Semmi rosszindulat, de rengeteg leírás van a neten, hogy mit merre, hogy és főleg MIÉRT az iTunes-szal, mert aki nem ehhez van szokva, hanem a pendrive-szerű másolgatáshoz annak elsőre nagy katyvasz. Azért javasolom inkább a leírásokat/videókat, mert előttem a kolléga leírta hogyan kell, de attól megérteni nem fogod. (de az is lehet, hogy te igen. :D) Hirtelen pl. [link], és itt az első pont az egész alapja, mégpedig hogy az iTunes tartalmat kezel és szinkronizál, nem pedig fájlkezelő program.
    Törölni is ahogy írták, jobb klikk-törlés. De nem az eszközről, hanem az iTunes könyvtárból, mivel minden esetben azzal szinkronizálod a telefont, így ha onnan törlöd, a következő szinkronizálásnál a telefonról is eltűnik. A zene felrakás ugyanígy, először mindent az iTunes könyvtárba húzol be, rendezed vagy amit épp akarsz, és amit ott látsz az fog felkerülni a telefonra szinkronizálás után.
    A telefon fülön pedig beállítani, hogy az iTunes könyvtárból milyen tartalmak (alkalmazások, zene, hangok, stb.) kerüljenek fel majd szinkronizáláskor, a zene fülnél ahogy előttem is írták kiválasztható, hogy az egészet, vagy csak a kijelölteket szinkronizálja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák