Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adomok

    tag

    válasz crey #145 üzenetére

    Eddig csak olvasgattam az összes iPhone topicot, de vártam már egy ilyen hasonlatra:

    Egy Aston Martin üzletben nézelődő újgazdagot is tarkón vágsz, hogy "Hát tizede pénzen Ford Focust is vehet, az is autó!"

    Én egy kicsit azért másképpen fogalmaznék. Mert valóban vannak prémium márkák és én az Apple-t is ide sorolom, de egyik nagy márka sem állítja magáról, hogy azért vegyél meg X-szer többért, mert én vagyok a legjobb! Egy Gant farmer akár 90 ezerbe is kerülhet, de az eladó nem mondja a vevőnek, hogy azért vegye meg, mert ez aztán kevésbé kopik mint a Levis. És ez itt a lényeg szerintem. Nem lenne ekkora hiszti az iPhone körül sem, ha nem azt látná az ember minden új megjelenéskor, hogy mindenben megint a legjobb készülék született meg, mert ez egyszerűen nem igaz! (szerintem) Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne lenne egy csúcs készülék, csak ne akarják mindenre rásütni, hogy innováció (lásd pl. NFC).

    Tudomásul kell venni, hogy az Apple termékeknek ilyen az árazása és aki hajlandó ennyit fizetni érte, az valóban egy prémium terméket fog kapni, de semmiképpen nem a legjobbat. (én mondjuk ennyi pénzért kicsit több garit várnék, főleg ha valóban annyira megbízható készülékről beszélünk :))

    Egyébként az új 6-os nekem is nagyon tetszik!

    Zárásként pedig aki ismeri kicsit közelebbről az Apple üzletpolitikáját, az pontosan tudja, hogy nem akar "néptelefont" csinálni az iPhonból.

Új hozzászólás Aktív témák