Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djtom1981

    tag

    válasz kali #6363 üzenetére

    Jaja, szedem is,m elég gáz a 8-as.
    Ahhoz képest milyen drága cuccok ezek, sok baj van velük. Nekem céges a teló, úgy kaptam, de egy forintot nem adnék érte magáncélra. Bocs,h így ekézem, de pár zöldrobotos gép után ez egy zárt, buta rendszer.
    Minden imessage 3x-ra megy csak el? Képmegosztás csak a gyári email app-al és üzenettel, holott fel van téve a Yahoo és más mail appok is? Copy-paste van, az igaz, de ez vicc. Kézbesítési jelentés sms-hez NEM elérhető? Vicc. Akkuidő? Vicc. Csak 2G mód hiánya? Vicc. Bezzeg az LTE-t lehet kapcsolgatni. Képernyő még a HD-t sem üti meg 2013-ban 200 ezerért? Vicc. Nem hajlandó semmilyen módon kommunikálni más gyártó készülékeivel? Vicc. (Ja, nem, így könnyű "biztonságos" rendszert építeni.) Felveszem a hívást és utána még egy másodpercet csörög/rezeg? Vicc.
    Azért van ám jó is: a kamera tetszik és a hangszóróknak is kellemes hangja van. Asszem ennyi.
    Mindjárt kész a 8.0.2...

    ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

  • djtom1981

    tag

    válasz Ufff #6365 üzenetére

    Hát igen, nem vagyunk egyformák és ez így is van rendjén.
    A csatolás problémát a Fotókból indulva értettem. Nem listázza ki a fent lévő appokat, csak a gyáriakat. Ahhoz túl régóta megvan, h az általad felvázolt dolog legyen a probléma. Tudom,h az appokból már lehet csatolni, csakhát akinek a munkájához tartozik, h fényképeket küldjön emailben naponta több alkalommal - nem a gyári appal - az jogosan nem fog örülni ennek a csavarnak a történetben, amikor a fényképezés-galéria-küldés combo felejtős, így én sem. Szerencsétlen lesajnált robot több éve tudja. Annak is van rengeteg hibája, csak nem ilyen jellegűek.
    iMessage még úgy sem akarja,ha egy wifin vagyunk a partnerrel és várjuk a csodát. Amit az előbb nem írtam: csak (a telefonnal készített) fényképpel csatolt üzeneteknél jelentkezik, de ez lenne benne a lényeg, nem?
    Szerencsére nem minden embernek van Apple-je, így igenis fontos dolog (lenne) a jelentés, főleg,h ingyenes, mindenhol elérhető és hasznos (lenne!), kvázi egy forintjába nem kerül(ne) senkinek a feature. Ehhez karaktereket bepötyögni, kicsit kínos. Olyan ez, mint az FM rádió: ne kérdezd,h miért, de nincs. Biztos,h nem az árba nem fért bele.
    HD, nem HD: ez is olyan dolog, mint az 520d BMW. Nagyon jól megy, jó kocsi, de valaki egyszer odaadja az 535 dénesét egy körre... a Full HD az, amiről Te beszélsz, az felesleges 8"-ig.
    A kommunikációs képességek a legfontosabbak egy okostelefonnál, ezzel nem áll jól az Alma.

    Igen, a csörgés rendbe jött, fönt van a 8.0.2, eddig jó.

    Nem szeretnék senkivel, így Veled sem vitázni, negatív érzéseket kelteni a készülék iránt, én örülnék a legjobban, ha ez egy kompromisszumok nélküli telefon lenne. Köszönöm. :)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

  • djtom1981

    tag

    válasz Macccy #6370 üzenetére

    8.0 tényleg rossz, a 8.0.1-ről azt mondták, meg se próbáljam, nem is tettem, a 8.0.2-vel meg szerencsét próbáltam, jobb, de pl. a hívásfelvétel-csúszás csak jobb, de nem jó.
    Ezek a hivatalos frissítések, miért ne pakolgassam? Elvileg "csak jobb lesz" tőle :)

    Az sms kézbesítési jelentést az ember megszokta 15 év alatt, ha fontos(abb) dologról volt szó, igenis jó volt tudni,h az illető megkapta-e az üzenetet, vagy sem. Mert bizony néha van,h sem. Ezért is fájó pont számomra,h kihagyták, a korábban említett okokról már nem is beszélve. Persze lehet karakterezni, akkor működik.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

  • djtom1981

    tag

    Biciklitúra level 99
    Becsületére szóljon, mindene működik. :C

    [ Szerkesztve ]

    ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

  • djtom1981

    tag

    Sehol egy pixelhiba, megy a touch is, még a bal felső sarokban is.
    Komoly csatt volt. Legközelebb zsebben marad, hadd csörögjön. :K

    ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

Új hozzászólás Aktív témák