Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfun

    tag

    válasz manchester85 #943 üzenetére

    Persze, hogy le lehet ejteni, nem írtam semmi olyat, hogy nem, sőt mint írtam, én le is ejtettem az enyémet és nem "tört ripityára" megúsztam egy kis karcolással az egyik sarokban. Azt mondom, ha ez fontos, akkor nyissanak egy új kategóriát az értékeléskor, de az anyaghasználatnál ne legyen ez szempont. Megjegyzem, lehet, hogy nem is az, csak mi magyarázzuk be a 9/10-be ezt, bár akkor meg nem érteném miért nem 100%-os :N .

    Egyébként érdekes lenne ez ügyben egy statisztikát, vagy számot hallani az Apple szervizektől, vajon mennyi iPhone-t vihettek be törött kijelzővel az utóbbi egy évben, mert azóta az ostoba "tesztvideó" óta lassan már készpénznek veszi mindenki, hogy az iPhone egy törékeny telefon, holott meggyőződésem, hogy semmivel sem rosszabb az átlagnál, sőt megkockáztatom, hogy az okostelefonok között az élvonalban végezne egy rendes tesztben.

    (#944) Mr. Byu

    Nekem sem volt szívem elcsúfítani egy bumperrel, egy HTC-s bőrtokot használok, amit még régen a Hero-hoz vettem, azt használom mert sokkal praktikusabb, pont beleillik, védi a telefont és övre is csatolhatom pl. nyáron, mikor nincs zsebem... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

Új hozzászólás Aktív témák