Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz erdoke #10343 üzenetére

    Én gyakorlatilag a vatta új retinás minin csináltam restore-t és jót tett neki. Megvettem, felraktam rá mindent, frissítettem akkor azt hiszem a 7.0.nemtudomhányra és nagyon nem voltam elégedett az üzemidejével az iPad2-höz viszonyítva, ami előtte nekem volt. Egy éjszaka alatt 11%-ot merült, ami nagyon durva egy iPad esetében, ezt tudja, akinek van, tehát Te is. Csináltam egy restore-t, visszapakoltam mindent és azóta remekül megy. Azóta (és szerencsére a 7.1 sem kavart be) gyakorlatilag nem merül készenléti módban. Direkt éjszaka "teszteltem", h még csak véletlenül se piszkáljam és reggelre ugyanúgy 100%-on volt az akkuidő, mint ahogy este leszedtem a töltőről.

    Tény az is, h nem mindig segít. Nálam az i4S a 6.1.2-vel volt a csúcs, a 6.1.3 kegyetlen elcseszte az akkuidőt és ott a restore-ral sem éreztem változást. Azóta szerencsére javult a dolog, de mégsem 6.1.2 szintű. Mondjuk azt is hozzá kell tenni, h az iBackupBot szerint már csak 1040mAh körüli a kapacitása az akksimnak másfél év használat után.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák