Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz Greg-77 #26 üzenetére

    Ezt a navigálást viszont nem értem, ha valaki hív akkor megint be kell állítani hova megyek :F

    Hát ennek a megoldása sajnos a navigációs szoftvertől függ, mivel az iPhone korlátozza a multitaskingot (konkrétan kilépteti ilyenkor a programokat a processzor és memória kímélése érdekében ?) Ez nem éppen a legjobb megoldás, viszont egy jól megírt programmal ki lehet kerülni: A programnak el kell mentenie az aktuális beállításokat, és utána betölteni. Az iPhone-ra írt programok így is működnek, kiküszöbölik ezt a kényelmetlenségét a rendszernek, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy észre sem veszed újraindításkor, hogy nem a háttérben volt a program, hanem újraindult. Én használok e-book olvasót, kártyajátékokat, és mind tökéletesen működik.

    Ezek alapján a Sygic még nincs erre felkészítve sajnos, ami gázossá teszi a használatát az iPhone-on. Én most Garmin MobileXT-t használok Symbian-on, és az jól kezeli ezt: Akár kilépés, akár váratlan elszállás után ott folytatta, ahol abbahagyta. Ha jól emlékszem az iGo is így működik, így nem reménytelen a zökkenőmentes használat. (Mondjuk az iGo háttérben való működését én hiányolnám, ugyanis voltak már jó félórás telefonbeszélgetéseim, ami alatt az iGo ment a háttérben...)

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák