Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Szabi® #602 üzenetére

    Azért a végén összességében ő is elmondta, hogy picit minden jobb lett kameratéren is.
    Nem volt akkora "hűha", mint amikor a 11pro-t mutatta be. De azért csak megvette ezt is! És ezt nem szabad elfelejteni...

    HAndrás az iPhone X óta ekézi az Apple-t meg az iPhone-t. És az akkori fél órás magyarázatával kb teljesen egyet is értek. Igazából a mostanival is. De azt érdemes észrevenni, hogy minden fika ellenére ő továbbra is iPhone-t használ és Mac-et (ezt az akkori videóban el is mondta miért), de az okok ellenére is mindig megveszi a legújabb modelleket is. Szóval... Így innen nézve már kicsit furcsa a véleménye. Egyetértek vele, hiszen én is látom, hogy milyen teljesítményű a másik két kamera, de na... Fikázza,fikázza, de azért csak megvette. Az új 4G modemről meg ő sem beszélt. Oké, hogy 5G fölös, de a sokszoros 4G sebesség igenis számít. Szóval így nekem egy kicsit fura az ember.

    Egyébként biztos nekik, illetve a Mobilarena teszt csapatának van igaza. Mert valóban itt a tesztben szereplő képek egy része rendkívül silányra sikeredett. Valószínű az lesz az oka, amit már korábban is beszéltünk, hogy nagyon helyzettől / fényektől függ a dolog.
    Mondjuk engem pl hidegen hagy, mert i6-ról váltva biztos brutális különbség lesz. 11pro-ról meg közel sem biztos, hogy váltani kéne.

Új hozzászólás Aktív témák