Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz master90 #270 üzenetére

    Aztaku*! Majdnem megfulladtam a röhögéstől, de komolyan! Épp vizet ittam, miközben néztem... :DDD

    A teszt szerintem nagyon jó lett! Teljesen objektív, sehol sem látni benne elfogultságot. Illetve a videó nagyon tetszik. Általában itt a MA-n nagyon jó videókat tudtok összerakni. Különösen a zenét találjátok el a legjobb érzékkel. :)
    Egyébként én nagyon is tudnám használni. Egy érintőceruzával valódi kis digitális jegyzettömb válna belőle, ami nekem egyetemen kiváltképp jó lenne. Az meg, hogy a noti több mindenre használható, az igaz, de ténylegesen ki is használja mindenki? Én most pl ágyon fekve gépelek az Amilo SA3650-es subnotimról és fel is tettem a kérdést, de nem használom sokkal többre, mint egy táblát használnék, hiába van külső VGA-m meg stb. Nekem végeredményben tanuláshoz kell, netezéshez, meg multimédiához. Amiért nem tudja kiváltani az iPad a notimat, az a tárhely (illetve a külső háttértárak kezelése), a billentyűzet hiánya, esetleg flash hiány. De ezekre mind van megoldás pl a JB után, illetve a billentyűzetet meg lehet vásárolni is (Bár kérdés, hogy érintőceruzával és kézírás felismerővel nem lehet-e helyettesíteni? Tényleg nem tudom, hogy magyarul tud-e...).

    [ Szerkesztve ]

  • kolosanyi

    veterán

    Hűha! Egész jó kis vita kerekedett itt, mióta nem jártam itt... :DDD

    Ahogy elnézem itt alapvetően a koncepció lett megkérdőjelezve (de szép magyaros passzív szerkezet lett...). Pedig ez csak azon múlik, hogy ki milyen felhasználási területhez választ kütyüt. Nyilván, ahogy Bog is írta, egy újságírónak nem ér sokat, mert a virtuális billentyűzeten bepötyögni valamit nem egy hatékony megoldás. Ellenben vannak olyan helyzetek, amikor ez kényelmesebb, mint egy laptop, de ezeket az érveket mind ismerjük. Éppen ezért vélem úgy, hogy a hibrid megoldás egy jó alternatíva, pedig nem egy mai kitaláció az sem. (Mondom ezt úgy, hogy nem használtam még olyat.)

    Egyébként én egy olyan eszközben látnék nagy fantáziát, mint az Atrix. Van alapvetően egy kis kütyüd, de egy dokkolóval laptopot csinálsz belőle, egy másikkal esetleg egy táblagépet, megint másikkal egy asztali pc-t, konzolt stb. Nem tudom miért, de ez engem nagyon megfog így...

Új hozzászólás Aktív témák