Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz master90 #270 üzenetére

    Aztaku*! Majdnem megfulladtam a röhögéstől, de komolyan! Épp vizet ittam, miközben néztem... :DDD

    A teszt szerintem nagyon jó lett! Teljesen objektív, sehol sem látni benne elfogultságot. Illetve a videó nagyon tetszik. Általában itt a MA-n nagyon jó videókat tudtok összerakni. Különösen a zenét találjátok el a legjobb érzékkel. :)
    Egyébként én nagyon is tudnám használni. Egy érintőceruzával valódi kis digitális jegyzettömb válna belőle, ami nekem egyetemen kiváltképp jó lenne. Az meg, hogy a noti több mindenre használható, az igaz, de ténylegesen ki is használja mindenki? Én most pl ágyon fekve gépelek az Amilo SA3650-es subnotimról és fel is tettem a kérdést, de nem használom sokkal többre, mint egy táblát használnék, hiába van külső VGA-m meg stb. Nekem végeredményben tanuláshoz kell, netezéshez, meg multimédiához. Amiért nem tudja kiváltani az iPad a notimat, az a tárhely (illetve a külső háttértárak kezelése), a billentyűzet hiánya, esetleg flash hiány. De ezekre mind van megoldás pl a JB után, illetve a billentyűzetet meg lehet vásárolni is (Bár kérdés, hogy érintőceruzával és kézírás felismerővel nem lehet-e helyettesíteni? Tényleg nem tudom, hogy magyarul tud-e...).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák