Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    válasz bigand77 #237 üzenetére

    Az ipad szerintem azoknak készült, akiknek van pl mbp-jük, és otthon azt használják, esetleg munkára, de mikor ilyen hosszabb utakra, vagy otthon pihenés közben netezni, akkor az ipadot veszik elő. Szóval mondjuk az is tény, hogy én nem hasonlitanám egy 130k-s notival, mert az számomra inkább egy 1 órát aksiról elmenő asztali gép. A macbook prom(de tudnék irni dell-t és lenovo-t is) elmegy 7-8 vagy mégtöbb órát aksiról. Ezek tényleg praktikus, hordozható gépek. De sokkal többe is kerülnek. Ha pedig az ember a hordozhatóságot és a hosszú aksit tartja szem elött, akkor arra az ipad tök jó :)

  • Athanáz9

    aktív tag

    válasz bigand77 #237 üzenetére

    Vagy a harmadik lehetőség:
    A valszeg karácsonyra kijövő IPad 3 --- na, azt már én is megveszem!!!
    :C

    Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

  • manchester85

    addikt

    válasz bigand77 #237 üzenetére

    Amúgy nem azért, hogy a szerkesztőkkel packázzak, de az első iPad épphogy kapott egy tetszettet, az iPad 2 viszont már ajánlottat, holott azért különösebben új dolgokat nem hozott, a koncepció és a tartalomszolgáltatás már az 1-nél is megvolt. :U

    Maga a teszt és az értékelés ékes bizonyítéka, hogy azért nekik is kellett 1 év, míg elkezdték kapizsgálni, hogy mire is jó ez az egész, vagy legalább arra rájöttek, hogy mennyire szar a többi, ami egyből emel az iPad értékrendjén. :) Egy tesztnél meg ugye nem tisztje az embernek megítélni magát a kategóriát. Ezt bízza a piacra. Milyen lenne egy olyan zenei kritikus, aki azért szólna le egy metál zenekart, mert hát szerinte a metál zene szar, innentől kezdve nincs miről beszélni, vagy a golf hülyeség, tehát Woods kapjon egy tetszettet. :)

    i6 Silver

  • talamasca

    senior tag

    válasz bigand77 #237 üzenetére

    Köszönöm, végre valaki értette a célzásomat! :R

    Azért, a 10 órás üzemidőn olyan könnyen átsiklanak a kedves "notebookon csak dolgozó" kollégák. Pedig, ebben áll az iPad legfőbb erénye. Aki ezt nem bírja felfogni, annak kívánom, hogy "csak dolgozzon" a 4.-5. üzemóra után, ha tud! :D

    “Black as midnight on a moonless night.”

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz bigand77 #237 üzenetére

    Sosem ülök vonaton.
    Van más érved, mint hogy HD filmet tudsz nézni rajta a nem-HD kijelzőn?

    Rettentően örülök, hogy milyen rengeteg embernek van csak azért asztali gépe és/vagy notebookja, hogy kizárólag netezzen és filmet nézzen rajta, de azért - már bocs - alapvetően egy notebook még mindig nagyon sokunknak munkaeszköz, s ezen a területen az iPad véres torokkal hull alá a mélybe. Mert jöhetsz nekem azzal, hogy de hát te tudsz vele szöveget írni, de pls írjál már meg rajta néhány cikket, vágd meg vele a fotókat és a videókat hatékonyan, és amikor mindezzel végeztél az iPad-en, akkor nézzük meg, hogy mennyi időbe telt mindez, és ezek után mennyi maradt a kiváló akkumulátorból.

    Azt kéne még mindig felfognia a nagy fanboy-hadseregnek, hogy nem az iPaddel, mint termékkel van a baj. Ez egy nagyon patent, rohadt jól összerakott, tényleg első osztályú valami, ami a saját kategóriájában kiváló termék, csak az a gond, hogy minek van egyáltalán ez a kategória. Sőt, még ezt is elfogadom, mert jópofa, és aki megengedheti magának, az vegye meg, én is szívesebben játszom ezzel a budin, mint egy telefonnal, meg a barátnőm is élvezte, de érdekes módon amikor a neten akart megnézni valamit, akkor ugyanazon a dohányzóasztalon mégiscsak a kissé már koros Toshiba laptopot nyomkodta és nem a mellette heverő iPad2-t.

    Az iPad nagyon jó cucc, de csak akkor, ha már van munkaeszközöd. Mert helyette használhatatlan vacak, én pedig úgy hiszem, hogy ilyetén módon az iPad2-re költött pénz pazarlás, mert kizárólag egy fun factort kapsz, meg egy jó nagy adag sznobságot, de ténylegesen hatékony megoldást nem. Naná, hogy vennék én is, ha nem látnám több értelmét 150k-t egy elektromos robogóra költeni, ami tényleg hatékony.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák