Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz bigand77 #237 üzenetére

    Sosem ülök vonaton.
    Van más érved, mint hogy HD filmet tudsz nézni rajta a nem-HD kijelzőn?

    Rettentően örülök, hogy milyen rengeteg embernek van csak azért asztali gépe és/vagy notebookja, hogy kizárólag netezzen és filmet nézzen rajta, de azért - már bocs - alapvetően egy notebook még mindig nagyon sokunknak munkaeszköz, s ezen a területen az iPad véres torokkal hull alá a mélybe. Mert jöhetsz nekem azzal, hogy de hát te tudsz vele szöveget írni, de pls írjál már meg rajta néhány cikket, vágd meg vele a fotókat és a videókat hatékonyan, és amikor mindezzel végeztél az iPad-en, akkor nézzük meg, hogy mennyi időbe telt mindez, és ezek után mennyi maradt a kiváló akkumulátorból.

    Azt kéne még mindig felfognia a nagy fanboy-hadseregnek, hogy nem az iPaddel, mint termékkel van a baj. Ez egy nagyon patent, rohadt jól összerakott, tényleg első osztályú valami, ami a saját kategóriájában kiváló termék, csak az a gond, hogy minek van egyáltalán ez a kategória. Sőt, még ezt is elfogadom, mert jópofa, és aki megengedheti magának, az vegye meg, én is szívesebben játszom ezzel a budin, mint egy telefonnal, meg a barátnőm is élvezte, de érdekes módon amikor a neten akart megnézni valamit, akkor ugyanazon a dohányzóasztalon mégiscsak a kissé már koros Toshiba laptopot nyomkodta és nem a mellette heverő iPad2-t.

    Az iPad nagyon jó cucc, de csak akkor, ha már van munkaeszközöd. Mert helyette használhatatlan vacak, én pedig úgy hiszem, hogy ilyetén módon az iPad2-re költött pénz pazarlás, mert kizárólag egy fun factort kapsz, meg egy jó nagy adag sznobságot, de ténylegesen hatékony megoldást nem. Naná, hogy vennék én is, ha nem látnám több értelmét 150k-t egy elektromos robogóra költeni, ami tényleg hatékony.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák