Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigand77

    tag

    válasz k. #240 üzenetére

    Az üzemidőt azért írtam 2-3 órának, mert ebben az árkategóriában ennyi. Még praktikusabb ha otthon tényleg asztali gép van, akár a vonatról elérheted magát a gépet is, vagy ne legyen mindig vonat, mondhatom azt is, hogy bárhonnan. De dropbox-al akár otthon elkezdek vmi doksit szerkeszteni, menet közben befejezem. Egyébként tény, hogy fele ennyi dolgot nem képzeltem el, hogy majd tudom használni, mint amennyi kisült belőle. De lehet net, emailek, ok, hogy az okosteló is tudja, vakuljon meg aki akar a 3-4 colos kijelzőkkel. Azért megy az okostelefon is ebbe a teljes tepsi irányba, mert egyszerűen ezekhez a tartalmakhoz kicsik a kijelzők. 10 col pont kényelmes, filmhez, mindenhez. Gyakorlatilag most nincs is érdemi hely lefoglalva a padon, mert minden streamelve van, filmek air videóval, zenék iTunes-al home sharinggel, lag nélkül megy minden. Ez valóban 1 tartalomfogyasztó eszköz, nagy autocad szerkesztgetésre senki ne számítson (egyébként az is van rá, gondolom vmi erősen korlátozott verzióban)

Új hozzászólás Aktív témák