Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rosszkutya

    tag

    válasz Nabukin #123 üzenetére

    Szia!

    Nekem is megvan már jó 5 hónapja, de elsőre annyira nem tetszett, mert nagyon bumszli volt, alvás közben is kényelmetlennek éreztem, a számlapok sem igazán jöttek be, és az üzemideje is jóval szerényebb, mint az addig használt Bip-emnek, ezért inkább beújítottam "extrajóárasítva" egy GTS-t, mert annak a dizájnja és az üzemideje is szimpatikusabb volt. Így az elmúlt hónapokban azt használtam, a Verge pedig a fiókban pihent, és várta a szebb napokat, egészen két héttel ezelőttig, amikor is gondoltam egyet, és újra csatasorba állítottam a fióklakót, hogy újra megteszteljem, így hogy már kiismertem a Gétéest. Legfőképp a sportbeli képességei miatt kezdett el ismét érdekelni, mert januárban újra elkezdtem futni, közel 1 év kihagyás után, és a GTS-nek az aktivitás közbeni kijelzése egyrészt nem tetszik, másrészt, egyáltalán nem testre szabható, harmadrészt pedig nem képes mellkaspántos pulzusmérővel sem kommunikálni.
    Láss csodát, a GTS teljes ismeretében már egy cseppet sem zavar a Vördzsnek sem a dizájnja, sem pedig a szerényebb üzemideje, mert tudásban (nem csak a sportok terén) bizony elég komoly köröket ver a GTS-re, főleg így, hogy én sem a gyári ROM-mal használom. A külseje most is nagyon tetszik a Gétéesnek, de mostmár csak egy szép játéknak tűnik a Vördzs mellett, pedig a külsejük alapján az ember pont a fordítottját gondolná, első ránézésre. ;)

    Viszont jó néhány számomra is új dolgot írtál, amiknek egy részét ugyan nem igazán használnám, de puszta kíváncsiságból azért érdekelne ez az alkalmazás telepítés. Vagy ez csak a FB-ot jelenti? Illetve ez a VLC-s hálózati fájl elérés gondolom PC-oldali VLC klienst jelent, ugye?

    Illetve, az is érdekelne, hogy Te milyen ROM-ot használsz, illetve vannak-e tapasztalataid a BT-lejátszás hangerejével kapcsolatban? Ez a 7-8 napos üzemidő is eléggé elgondolkodtatott, mert nekem szintén AOD nélkül, ez stabilan 4 napra jön ki. Igaz, ebben általában van 2db 1órás edzés is, folyamatos GPS használattal, de ekkora különbséget talán még az sem eredményezhet... vagy igen? :F

  • rosszkutya

    tag

    válasz Nabukin #129 üzenetére

    Szia!

    Ugyan, semmi gond, nem sietek sehova. ;)

    Akkor nem aggódom a 4 napos üzemidőm miatt, bár eddig sem tettem, mert a gyári ROM-mal ennél is kevesebb volt.

    Köszönöm a válaszodat, és a linket is, majd átmazsolázom az appokat. :)

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz Nabukin #131 üzenetére

    Én meg ilyen AOD megjelenítéssel használom.[kép] (A másodpercek is pontosan frissülnek) Reggel 4-től este 10-ig mutatja így az időt, és kijön a 3 nap használat. Folyamatos pulzusmérés, telefonszinkron, értesítések, néha még telefonálok is rajta -bár sok a panasz rá. :K Bár az igaz, hogy a GPS az ismert okok miatt nem nagyon van használva most.

    Egyébként baromi jó ez az aod. Ilyenkor alacsonyabb felbontásra és a minumum alatti fényerőre vált. Biccentésre, duplakoppra pedig felold, és max fényerőn, teljes felbontáson mutatja a számlapot. [kép]

    Viszont írjátok itt a másik romot. Én egy kínai alapokon nyugvó olasz(?) romot találtam, amit ki is próbáltam, de a legszélső baloldali képernyő kikapcsolhatatlan és hasztalan is egyben. Azon kívűl, hogy van benne egy kezdetleges magyar nyelv, nem sok előnyét láttam. Ti is azt találtátok meg, vagy van egy jobb verzió? :R

    [ Szerkesztve ]

  • rosszkutya

    tag

    válasz Nabukin #131 üzenetére

    Az elég jó. Nálam sajnos valami miatt elég radikálisan lecsökkent az utóbbi időben az üzemidő, majdhogynem lefeleződött, ugyanolyan felhasználással már csak alig több, mint 2 napot bír ki. :(
    Viszont, az egyik zenelejátszó, az általad linkelt listáról, részben megoldotta a problémámat, ugyanis élvezhető szintre emelte a lejátszott zene hangerejét, csak sajnos a fülesem gombjával nem hajlandó együttműködni, úgyhogy aktivitás mérés közben egyáltalán nem lehet irányítani, de hát ugye, minden nem lehet tökéletes. :D Mindenesetre, köszönet érte. :R

  • Etikusz

    tag

    válasz Nabukin #180 üzenetére

    Megy tovább csak sűrűn megjátsza.

    Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

Új hozzászólás Aktív témák