Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nabukin

    tag

    Sziasztok!

    Örömmel látom, hogy ez a topik még mindig megyeget. Én is használok egy ilyen kis órát már vagy 4 hónapja. Amikor elkezdtem keresgélni, okos órát, akkor ezt a típust nem igazán vettem komolyan, aztán véletlenül "fedeztem fel", hogy mire is képes. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tényleg a teljes potenciáljához kell unlockolni, rootolni és egy másik rom-ot és Amazmod-ot tenni.
    Ami most egy újabb pozitív meglepetés volt, hogy pár hete jött egy frissítés a romra/Amazmodra és az akku idő, ami kb 5 napos volt (AOD nélkül) az most felment 7-8 napra! Már az 5 nap is tök jó volt, de ez a 7-8 nap nagyon király. :)

    Még korábban volt kérdés, hogy mi a túróra jó a wifi benne. Elvileg, ha mondjuk sok zenét akarsz áttolni telóról, akkor a wifi-t is használja, hogy gyorsabban meglegyen az adatátvitel. Ezen kívül ha telepítesz rá mondjuk facebook alkalmazást, vagy valami böngészőt (vannak), akkor tudsz netezni is wifi-n keresztül. Plusz fájlkezelő alkalmazással és vlc media playerrel az otthoni hálózaton lévő eszközök tartalmát is el lehet érni a wifi-re csatlakozva. Én pl a NAS-ról le tudtam játszani videót is az órán. Nem egy mozi élmény a dolog, meg nem is visz minden videó formátumot/felbontást az óra, de na, még ezt is tudja. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák