Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rosszkutya

    tag

    válasz Nabukin #123 üzenetére

    Szia!

    Nekem is megvan már jó 5 hónapja, de elsőre annyira nem tetszett, mert nagyon bumszli volt, alvás közben is kényelmetlennek éreztem, a számlapok sem igazán jöttek be, és az üzemideje is jóval szerényebb, mint az addig használt Bip-emnek, ezért inkább beújítottam "extrajóárasítva" egy GTS-t, mert annak a dizájnja és az üzemideje is szimpatikusabb volt. Így az elmúlt hónapokban azt használtam, a Verge pedig a fiókban pihent, és várta a szebb napokat, egészen két héttel ezelőttig, amikor is gondoltam egyet, és újra csatasorba állítottam a fióklakót, hogy újra megteszteljem, így hogy már kiismertem a Gétéest. Legfőképp a sportbeli képességei miatt kezdett el ismét érdekelni, mert januárban újra elkezdtem futni, közel 1 év kihagyás után, és a GTS-nek az aktivitás közbeni kijelzése egyrészt nem tetszik, másrészt, egyáltalán nem testre szabható, harmadrészt pedig nem képes mellkaspántos pulzusmérővel sem kommunikálni.
    Láss csodát, a GTS teljes ismeretében már egy cseppet sem zavar a Vördzsnek sem a dizájnja, sem pedig a szerényebb üzemideje, mert tudásban (nem csak a sportok terén) bizony elég komoly köröket ver a GTS-re, főleg így, hogy én sem a gyári ROM-mal használom. A külseje most is nagyon tetszik a Gétéesnek, de mostmár csak egy szép játéknak tűnik a Vördzs mellett, pedig a külsejük alapján az ember pont a fordítottját gondolná, első ránézésre. ;)

    Viszont jó néhány számomra is új dolgot írtál, amiknek egy részét ugyan nem igazán használnám, de puszta kíváncsiságból azért érdekelne ez az alkalmazás telepítés. Vagy ez csak a FB-ot jelenti? Illetve ez a VLC-s hálózati fájl elérés gondolom PC-oldali VLC klienst jelent, ugye?

    Illetve, az is érdekelne, hogy Te milyen ROM-ot használsz, illetve vannak-e tapasztalataid a BT-lejátszás hangerejével kapcsolatban? Ez a 7-8 napos üzemidő is eléggé elgondolkodtatott, mert nekem szintén AOD nélkül, ez stabilan 4 napra jön ki. Igaz, ebben általában van 2db 1órás edzés is, folyamatos GPS használattal, de ekkora különbséget talán még az sem eredményezhet... vagy igen? :F

Új hozzászólás Aktív témák