Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rosszkutya

    tag

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy valaki használja-e az óra saját, beépített lejátszóját, zenehallgatásra. Én most úgy döntöttem, hogy adnék neki egy esélyt, mert futáshoz jól jönne valami "zaj", ami kicsit megtöri a megszokott, ingerszegény útvonal monotóniáját, és nem szeretek telefont vinni magammal. Tegnap este fel is pakoltam a kiválasztott számokat, majd összepárosítottam a BT-fülesemmel (Mi Airdots Basic), hogy a hajnali futásnál már ne kelljen kísérletezgetni, meg a beállításokkal mókolni. Amikor este elindítottam a zenét, az hirtelen majd szétrobbantotta a dobhártyámat, akkora hangerővel szólalt meg, alig győztem lejjebb halkítani. Még meg is örültem neki, gondolván, hogy a hangerővel legalább biztos nem lesz gond... :))
    ...hát, meglepő módon nem így lett. :(( Mikor hajnalban, futásra készen, elindítottam ugyanazokat a zenéket, még full hangerőn is szinte élvezhetetlen hangerőt produkált, amit kb. még a saját légzésem hangja is elnyomott néha, és bármit is csinálok, ez azóta is így van, pedig az órán a legfrissebb PACEficator Multi ROM van, aminek a feature listáján ez is szerepel: "Enable Bluetooth volume boost". :F
    Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi okozhatja ezt problémát, vagy hogyan lehetne újra élvezhetővé tenni a zene hangerejét?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák