Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartatamas

    senior tag

    válasz #79335424 #421 üzenetére

    Szia,

    Küldtem neked egy fejlesztői verziót amely segítségével már másik alkalmazásból (billentyűzet) végre tudsz hajtani egy E-Robot parancsot broadcast segítségével.

    Action-nek ezt kell beállítani: com.bartat.android.robot.EXECUTE_COMMAND
    És egy kötelező paramétert (extra) kell beállítani: String típusú, neve: command_name, értéke a parancs neve (kis-nagybetű érzékeny) amit futtatni kell.

    Ha további paramétereket adsz az üzenethez akkor azok mint változók lesznek elérhetők a parancson belül. Küldtem is példákat ahol az egyik parancs a másikat futtatja broadcast segítségével, az pedig kiiratja a saját nevét mint változót amit kívülről kap.

    A broadcast üzenet arra szolgál hogy alkalmazások egymásnak tudjanak üzenetet küldeni, készülékek közötti kommunikációra nem alkalmas.

    A másik leveledre még nem volt időm reagálni, bocs. Gyorsan most annyit tudok arra írni hogy a mostani verzióban már meg tudod azt csinálni hogy a megerősítés csak akkor hajt végre parancsot ha a felhasználó kézzel megerősíti, egyébként nem.

    Engem ami érdekelne a Történet képernyőről nem a Te wifikapcsoló parancsaid hanem amit küldtem képernyő ki és bekapcsolás érzékelő, valamint cella pozíció érzékelő. Ebből szeretném azt látni hogy ha elindulsz A pontból úgy hogy ki van kapcsolva a képernyő és megérkezel egy távolabbi B pontba akkor tényleg nem kapsz-e cella adatokat egyáltalán, vagy kapsz de nem változik, esetleg kapsz és változik.

Új hozzászólás Aktív témák