Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz bkercso #109 üzenetére

    Nekem ne mondd. 2005-ben azért nem hosszabbították meg a szerződésemet mert tudták rólam, hogy 2002-ben nem a szocikra szavaztam sőt az önkormányzati választásokon az szdsz-es polgi ellen szavaztam. Ez nálunk főbenjáró bűnnek számított és kimondatlan elvárás volt a cégnél, hogy mindenki oda ikszeljen "ahová kell". Állami fenntartású önkormányzati cég begyöpösödött kirobbanthatatlan odakövült vérkomcsi vezetéssel akik nyakig bent voltak az szdsz-es polgi ánuszában. Egy tipikus balos fellegvárnak számító dél-magyarországi porfészek kisváros. Én meg szembe mentem az árral és nem is csináltam titkot belőle. Mehettem is amerre láttam. Akkor még nem a fidesz kormányzott és lám már akkor is így mentek a dolgok. Így ment ez régen is így megy most is és a jövőben is ez lesz bárki kerüljön is a hatalom közelébe. Naivitás azt gondolni, hogy ez mostani brancs alatt kezdődött vagy csúcsosodott ki. Egy fenét. Na de elég a mocskos politikából.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Aktív témák