Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    Acesanyi:
    "Jó nem a felkapott zafír, de szerintem ütős darab. Én pozitívan csalódtam a Dragontrail üvegben."
    Mostanában több telefon is jönni fog zafír üveggel, ez most szerintem egy felkapott dolog lesz. Huawei is már jelezte az ez irányú fejleszesztését, illetve anyaghasználatát. Az ájfon meg ugye köztudott, de még sorolni lehetne. Kérdés, hogy a zafír világpiaci ára mennyire lesz erre hatással, mert nem igazán van mélyponton az anyag. Igen, Dragontrail (ami nem zafír), egyébként külföldi oldalak többségében publikálják is. Sőt, őt mondják pár helyen az esélyes konkurenciának a GG -vel szemben. Többnyire GG -ben vannak tapasztalataim. Jelenleg amit használok másik 2 telefon, mindegyiken GG van, én annyira nem voltam elájulva a minőségtől. Majd idővel kiderül számomra, hogy a Dragontrail mit tud, de eddig nagyon jól szerepelt.

    draco31:
    Az úgy nagyon megérte, én is vittem volna mint a szél :D Főleg, ha a használatát nem befolyásolja. Egyszer úgy döntesz, hogy megcsináltatod/megcsinálod, szerintem még akkor is jól jársz vele, nem fogja kitölteni azt az összeget, amennyivel olcsóbban jutottál hozzá.

    Nézegettem a kamera szoftvert, eddig nem nagyon használtam nála, nem is nagyon fogom, de ha úgy adódna, szerintem botrányos, ami neki van. Ti mit használtok? Eddig meg voltam elégedve a gyári szoftverekkel, nála nem... Az mp ugye másodlagos. Ez ugye pont olyankor jön ki, amikor évekkel ezelőtti hasonló mp -es kamerával értékelhetően minőségibb képeket készítek. Nagyon gyenge szerintem ezen a vonalon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák