Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mckangi

    senior tag

    válasz Acesanyi #299 üzenetére

    Pedig engem is ezért tartottak elfogultnak. :(((

    Sokan ööszekeverik a PPI-t a DPI-vel.Igaz hogy a telónk 196 PPI-s, viszont 240 DPI-s!
    Olvasnivaló

    Tehát,ha látni szeretnénk a telefonunkon a pixeleket akkor egy nagyítóval legalább A4-es méretűre kellene nagyítani a kijelzőt,ahhoz hogy lássuk is a pixeleket.
    Sajnos itt is a Prohardveren beszélnek sok baromságot.
    Aki észreveszi a különbséget annak benyalok a Kossuth téren déli 12-kor.
    Mobilarena és társoldali Hypstereinek üzenem,hogy nyaljanak be ők,mielőtt hülyeségeket írnak ide anélkül,hogy lenne ilyen telójuk!

    A fényerő tényleg nagyon jó! Közvetlen napsütésben teljes fényerőn röhögve használom a telefont.
    A haver ISP-s kijelzős telefonjával meg menekül árnyékot keresni.
    Igaz,hogy ezt a telefon síkjából is megteheti :)) , de ahhoz már mentőt kellene hívni,gutaütés miattt.

    Annyit azért hozzáfüznék hogy az IPS panel adott illetve ellenkező irányból vagy sárgas vagy kékes,de nem invertálódik!
    A készüléket otthon a konyhaablak mellett 2 méterre 0% fényerőn használom!!!

    Az OTG megy minden gond nélkül!
    Egérrel , billentyűzettel, 3 féle pendrive-al ,is teszteltem!
    Tescos kártyaolvasóba sd karit-is lekezeli! Alapértelmezett tárhelynek is beálítható!! (Ezt még a Nexus tabletem is csak Root-al képes!)

    Egy kis kiegészítő információ!

    Ha felrakjátok a Yandex Launcher-t és ikonba kirakjátok a hang widgetet, akkor egy "rejtett" beállítást találtok a hang modulhoz.!
    Persze ez csak főleg a vájtfülü füles-t használóknak lesz hasznos,illetve a custom felhasználóknak!

    1 lépés:
    Yandex Shell telepítése a Marketről:

    2 lépés:
    widget kirakása a kezdőképernyőre:

    3.lépés:
    Miután megvan a widget,elindítani és a "Hang" helyett a "Hangprofilok" kiválasztása:

    4.lépésJelenlegi hangerő(felső sor) kijelzi az adott hangerőbeállítást (info: a hardvare fel/le gombokkal beállított jelenlegi hangerő) felső jelölés - majd az alsó "beállítás" gombot nyomni!

    5.lépés:
    Aki vájtfülú audio hallgató itt tesztelheti mit tud zenelejátszáskor ez a beállítás! Csak fülesselMüködik!!!!
    Hosszútávom utazó diákok eőnyben :DD

    6.lépés:
    Aki meg custom le és bekapcs. hangot akar annak meg itt van ez:

    7,lépés Persze ez mind menthető:

    Respect Daniel C-nek az akksi merülési problémára!
    Mindjárt le is nyomtam két fél baravk-ot az egészségére!!!! (meg 3 sört!) :Y
    Nélküle nem jött volna öszze ez a leírás!

    most mindenki húzzon el a Lidl-be! ARGUS 129FT!

    [ Szerkesztve ]

    Poco F3

Új hozzászólás Aktív témák