Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz rokirobi #665 üzenetére

    Szia, üdv a klubban!
    Milyen appokat? Mire akarod használni? Nálam ezek alapból fenn vannak:
    APNdroid ON/OFF widget - ha nincs mobilnet-előfizetésed, ez legyen az első, amit feltelepítesz, mert ez tényleg nem engedi felkúszni a netre a telefon egyetlen appját sem
    FileExpert - fájlkezelő, nagy előnye, hogy azonos hálózaton bármelyik számítógép felé meg tudja osztani vezetékek nélkül a memóriakártyának a tartalmát FTP vagy HTTP (egyszerűen a PC böngészőjéből egy grafikus felületen) segítségével
    3G WatchDog - adatforgalom mérő
    BlueTooth File Transfer
    Battery Indicator - ha van pénzed, megéri a PRO-t megvenni!
    GPS Test
    Color Note (van magyarul is, színes jegyzettömb néven)
    WiFi Manager
    Handcent SMS + Hungarian - SMS-kezelő progi, sokkal jobban használható, mint a gyári
    Titanium Backup - sokan csak emiatt root-olják a készüléküket! Biztonsági mentést csinál minden programról, beállításról, MINDENRŐL és vissza is tudja állítani! Ebből szintén megéri megvenni a fizetős változatot!

    Ami még szóba jöhet:
    MixZing - zenelejátszó
    MX Video Player - videó lejátszó
    eBuddy - chat-program majdnem mindenhez

    Továbbá most fedeztem fel egy progit:
    Quick Settings => gyorsindítás pl.: WiFi-hez, GPS-hez, LED-lámpához, repülőgép üzemmódhoz, akármihez, előnye, hogy beállítható egy menü előugrása a "Keresés" kapacitív gomb hosszanti nyomására

    Itt pedig egy link a magyarra fordított alkalmazásokról!

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

  • Kari915

    tag

    válasz rokirobi #665 üzenetére

    rokirobi: Szia!
    Én is üdvözöllek a csapatban. (Látom jó (vicces) srác vagy.) ;]
    Amiben tudunk segítünk majd.
    Lelkes és fáradságot nem ismerő fórum társak "zedok", és mkRoland nagyon szépen összeszedték nekünk a lényeget.
    Köszönet érte nekik. :R

    zedok: Nekem nagyon tetszik az írásod, ha lehet még kiegészítést javasolni, nem mintha sok hasznát vennénk, de említsük meg, a műszaki adatokban az előlapi kamerát is.
    Bocs, ha átsiklottam felette. Még egyszer kösz a munkádat. :R

    Egyéb:
    Ha még nem ismernétek, én most találtam a market-en a "NoLED" programot.
    Telepítve, elég csak ránézni a telóra és jelzi a nem fog. hívást, üzenetet, stb.. Szerintem nagyonjó. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák