Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    Én kb 1 hete vettem a telefont(Praktikum+Net)..a telenornak kerek 3napba telt aktiválni a SIM-kártyát(ez idő alatt nem tudtam telefonálni)...többször is visszavittem, hogy nem talál mobilhálózatot a készülék..erre csak annyit mondtak, hogy menjek vissza másnap, mert akkor lesz itt valaki, aki ért hozzá..meg hogy talán holnapra aktiválódik(vicces volt) :D

    de mindezt leszámítva best buy EVAR a készülék ennyi pénzért
    nekem nincs pixelhiba
    menü nem akad sehol(játékok közül ezek mind szépen futnak:Fruit Ninja, Mx Mayhem, Ninjump, Drag Racing..3D-seket nem próbáltam)
    képek is szépek, bár a vaku elég gyenge(AF-en nagyon megdöbbentem, mert (viszonylag) nagyon közelre is szépen fókuszál,)..amit a tesztben írtak, hogy 8-10cm-ről már nem jó, az csak akkor igaz, ha van mögötte vmi háttér messzeb, mert, akkor inkább azt választja a gép
    Go Launcher Ex-szel használom(Classic theme) (ha vki tud ajánlani jobbat, akkor várom a javaslatokat)
    az is tetszik, hogy videót WVGA-ban is tud venni (többi hasonló(vagy jóval drágább) árú készülék is csak VGA-t vesz)

    annyi kérdésem lenne, hogy a videokameránál melyik video kódoló eredményez jobb minőséget?(mpeg4 vs h.264 vs h.263) képeknél láttam, hogy Kiválónál jobb a 100% jpeg, bár még nem próbáltam

    röviden ennyi :) biztonságos root-ot már én is várom, mert semmi szükség 8féle időjárás app-ra, namegpersze a főzött romok... :C

Új hozzászólás Aktív témák