Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabex1

    csendes tag

    Helló Sziasztok! Azt vettem észre a telefon kikapcsolt állapot állapotában való töltés közben ( lehet 4 vagy 12 óra ) bármennyi ideig is tőltöm, a tőltés nem áll le, a jelzése szerint akár 12 órán keresztül is tőlt. Ha megnyomom a hardveres gombot, azt mutatja, hogy tőlt, és mindezt a zöld ábra szerint.
    Amennyiben bekapcsolom a telefont és úgy töltöm, akkor 95% jelzésnél nem megy feljebb a jelzés egyáltalán.
    Lehúzott töltőről viszont a beállítás menüben kutakodva azt mutatja, hogy 100 % töltöttség.
    Ez normális szerintetek? Másnál is ilyen, vagy vigyem vissza a készüléket, mert még benne vagyok a 3 napban?
    Ezen kívül két-három alkalommal tapasztaltam, hogy amikor a marketről töltöttem ill. frissítettem pl. a Youtube alkalmazást, akkor egyszerűen újból indult ( bootolt ) a készülék. Ezután a wifi-t sem engedte bekapcsolni azt írta ki a beállítás menüjében, hogy: hiba.
    Csak az újboli kikapcs-bekapcs segített a dolgon. Ez előfordult már nálatok. Mert ha nem akkor irány vissza boltba holnap.
    Örülnék, ha többen jeleznétek, hogy mit tapasztaltatok. Köszönöm előre is a segítséget srácok! :R

Új hozzászólás Aktív témák