Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 44alex44

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem is az első mobil telefonjaim Alcatelek voltak (a 701-es még mindig megvan), főleg az Outlook-kal való szinkronizálhatóság miatt.

    Az összes hozzászólást nem olvastam el, így megértéseteket kérem, ha már született válasz a kérdése(i)mre:

    (1) fogadhatom a második slotban lévő SIM-re érkező hívást, ha közben az első SIM helyen lévő mobilnet kártyát használva internetezek?

    (2) átvihetők a készülékbe az Outlook-ban tárolt nevek és telefonszámok (esetleg a hozzájuk tartozó további kategóriák, pl. e-mail cam, második telefonszám) - akár más program közbeikttaásávalk is? Több száz név és telefonszám átviteléről lenne szó! Egy ismerősöm Galaxy Minijével ez nem lehetséges, bár ajánlják a Google account közbeiktatását, de a gyakorlatban nem működik a dolog...

    A válaszokat előre is köszönöm!

  • 44alex44

    csendes tag

    válasz lhausz #795 üzenetére

    Kösz a választ!

    A Galaxy Mini-n tényleg nem működik az Outlook contact-ok átvitele a számítógépből a készülékbe. Ha jól emlékszem, a Google account-on közbeiktatásával több száz „ismeretlen név" ment át egy-egy számmal - no way, hogy a kategóriákat is átvigye. A Samsung KIES sem! Olyannyira nem megy könnyen a dolog, hogy fizetős programokat ajánlanak zökkenőmentes megoldásként!

    Bezzeg a Motorola (vagy korábban Alcatel) telefonjaimnál oly egyszerű (volt) a művelet: a régi telefonból minden (kategória-helyesen) szépen átment az Outlook címjegyzékébe, majd onnan egy újabb lépéssel az új telefonba - régi szép idők!

  • 44alex44

    csendes tag

    válasz modeart #803 üzenetére

    Nagyon köszönöm az információt!

    Így már nem tudom, hogy megvegyem-e ezt a telefont.

    Nem tud valaki olyan smartphone-t, amelyikben lehetséges - ha nem is a párhuzamos használat, de - legalább az, hogy a 2-es SIM-re jövő hívást észleljem az 1-es SIM mobilnet kapcsolata közben és válaszolhassak is a hívásra - akár az 1-es SIM-en a mobilkapcsolat megszakadása árán is?

    A Samsung szerint az ő Y Duo-juk ilyen, de annak csak 320×240 pixeles a kijelzője. Ennél azért jobbat szeretnék.

    Szóval, hálás lennék, ha tudna vki ajánlani egy, a fentieknek megfelelő készüléket.

Új hozzászólás Aktív témák