Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz vigyed #1936 üzenetére

    indíts el egy nagyobb fájlletöltést és próbáld meg úgy. Ha okosan találták ki a szoftverét, akkor azt sem folyamatosan tölti le, így ha érzékeli a bejövő hívást, akkor dobja a netet....

    [ Szerkesztve ]

  • modeart

    tag

    válasz vigyed #1936 üzenetére

    Na akkor egyrészt:
    1. Amin te itt próbálkozol én is már a legelején, a telefon első napján kipróbáltam, mert nekem is ez volt a problémám. Szóval kipróbáltam én már mindenhogy, nem most teszteltem én ezt le.
    2. A 918D-ben csak az első sim 3G-s. A másodikba sose raktam, de van értelme egyáltalán ennek a próbának? Gondolom nem akarsz gprs-es sebességért mobilnetre előfizetni?
    3. Ha te hívsz bármelyik kártyával, értelemszerűen dobja a netet, ez természetes.
    4. Ha téged hívnak és ÉPPEN ABBAN A MÁSODPERCBEN van netes adatforgalmad, akkor hidd el, nem vagy elérhető. De 1-2 mp és visszaáll.
    Olyan velem is gyakran előfordul hogy netezek (pl. épp ezt a fórumot olvasom :D ) és közben hívnak és tudom is fogadni. De ez azért van, mert olyankor épp nincs hálózati forgalmam.
    Az hogy te sem tudtad elsőre elkapni azt a pillanatot hogy épp forgalmad legyen és úgy hívjanak - azt mutatja hogy annyira azért tragikus a helyzet. Egyébként az opera is tömörítve húzza le egy pillanat alatt a weboldalt és gondolj bele, hogy ha böngészel, akkor az idő kb. 95-98%-át olvasással töltöd, amíg értelemszerűen nincs is hálózati forgalom.
    Persze ha folyamatosan töltessz valamit a netről, vagy streamelsz, akkor bizony esélye sincs a 2. simnek a hívásfogadásra...ugyanez a helyzet, ha hotspotot csinálsz a telóból és netezik rajta vagy 2-3 gép.

Új hozzászólás Aktív témák