Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stabi83

    senior tag

    válasz janeszgol #193 üzenetére

    "Ja és a világ legértékesebb cége."
    Pontosítanám Tech cége....

    Azért az elgondolkodtató hogy még az elemzők is komoly tényezőként számolnak a fanatikusokkal amikor az eladásokkal és a profittal matekoznak. Nem akarom megbántani az ép eszű felhasználókat az Apple oldalon mert sok van ott is de van egy réteg aki ha Tim Cook beleszarna egy cipősdobozba, rátenne egy Apple logót és a marketingesek írnának pár hangzatos sort pár diával akkor napokat ülnének a Store előtt...

    B@sszus ezek még abból is pénzt csináltak hogy a felhasználóikat egy rakás virtuális pislogó szarrá változtatták :C és mind ezt úgy hogy a vigyorgó hülyegyerekek erre még büszkék is voltak "nézd máá új a telóm, mekkora szar tudok lenni és még kacsintok is ám!"

    Vegyed, vigyed ha neked ez kell! Nekem nem ez a szempont, ha megint letesz valami olyat az Apple az asztalra amire azt mondom hogy nekem való és nem a piaci értéke többszöröséért akkor mg fogom venni. Nem utálom céget, de pár fanatikustól falnak tudok menni. Tim Cook meg hülye lenne nem kihasználni ha ilyen követői vannak.

    Ezt imádom amúgy amikor a nem tetsző tényeket csak hablatynak nevezi valaki. Azt hittem hogy ez egy valamelyest szakmai oldal és fórum ahol a tényekről, elgondolásokról kellene beszélgetni és vitázni nem pedig fanatikusokkal vallásháborút vívni.

    [ Szerkesztve ]

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Új hozzászólás Aktív témák