Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz ForRedGlory #23 üzenetére

    Akárhogy is próbálom megérteni amit írsz, még mindig csak annyit mondasz, hogy kevés ember kapja meg a kedvezményt, ezért ez rossz. Most ők éppen a 20 éve ügyfeleiket díjazzák. Ez van. Valaki éppen megkapja valaki éppen nem. Vannak ennél durvább határok is az életben. 60-nal mész 50es táblánál, akkor nem mérnek be és nem fizetsz 30-ezrert, de ha 61-el(most csak mondtam 2 számot), akkor már fizetsz. És itt most nem is akkora húdenagy kedvezményről van szó. Ha minden 20 éve ügyfél kapna egy csúcskategóriás telót ajándékba, és én 19 éve lennék ügyfél, akkor ja én is pipa lennék. Valaki most megkapja ezt a kis kedvezményt, valaki meg nem. Még mindig nem értem miért kell emiatt hőbörögni.
    És igen, elsőre csak az irigységet tudtam elképzelni erre okként. De ha téged tényleg ennyire zavar, hogy nem arányosan jutalmazzák az ügyfeleiket és ennyire szívügyed a telenoros ügyfelek sorsa, pedig te nem is vagy az, hát legyen.
    Ne haragudj, de minden ilyen dologgal kapcsolatban azt látom, hogy teljesen mindegy kinek-mit adnak ingyen, mindig van valakinek valami baja vele. Mert ménem így ménem úgy mérnem ennyit adnak mérnem mindenkinek, vagy éppen mérnem csak valakiknek... És ez kicsit irritál. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák