Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz PpenoO #16 üzenetére

    Na, ez a lemez jobban néz ki mint amit ironstorm linkelt pedig elvileg az a jobb minőségű :DDD (szerk.: ja, mert ez lasabban lett írva...)

    Idegbetegséggel nincs gond, én meg tahó vagyok általában, de örülök ha vannak olyanok akik örülnek ennek a labelteg meg dic2t... *ahh...f*ckit* (ki volt az az okos aki ilyen csiribiri nevet talált ki, na ez meg a marketinges parasztvakítás! ;] ) funkciónak. Én sem filmeket írok ki dvdkre, hanem adatmentés, archiválás, de minden lemez tele van, nincs hely ilyen feliratos dolgokra.
    Persze, ha továbbgondolom ha valaki felveszi a ballagását, gyerekszületést, "mitbánomén", az általában nem fogja egész lemezt igényelni és lehet köré firkálni okosságokat vagy poénokat, aztán szétszórni mindenkinek had örüljenek. De akkor is a lemez rossz oldalán van, azt hiszem meg kell figyelnem az embereket vajon nézegetik-e a lemez adat oldalát, ha nem számítanak rá, hogy ott is van valami :P

    [ Szerkesztve ]

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Új hozzászólás Aktív témák