Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz macskea #22 üzenetére

    Aki nem olvas egy adott telefon és tarifacsomag összes kiadására havi szinten, az meg is érdemli, hogy átvertnek nézik.

    A cikkbe meg valójában HELYESEN kellene a készülékek díját kiírni, mert ez így nem teljesen igaz.

    De ugyanezt csinálja a telenyomor és a trékom is. Eddig a három szolgáltató közül tarifacsomagban a voda a nyer és a telenyomor a legrosszabb.

    A készülék havidíjas összegre történő megvásárlásnál meg pont fordított a sorrend. De a trékomnál és már a vodánál is hitelminősítésen esik át az ember és előre elkérnek egy akkora összeget, smivel akár egy évig biztosított a havidíj.

    A voda másik genyó tevékenysége, hogy én kb. 5 évvel ezelőtt céges ügyfele vagyok. Idén pont az A5 (6) vásárlásánál gondoltam, hogy kiveszem a vállalkozásomból ezt a számot. Az még hagyján, hogy ezért fizetni kell, de az már vérlázító, hogy emiatt új előfizetőnek számítok a vodánál, pedig a nevem és címem sem változik, csak annyi, hogy az egyéni vállalkozóból lakossági ügyfél akartam lenni.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák