Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin97

    aktív tag

    válasz CJ4567 #3676 üzenetére

    Sziasztok!

    Eljött az idő a gépfejlesztésemre. Jól gondolom, hogy ez a konfig megfelelő lehet később akár 4k játékra is? (Természetesen szerényebb grafikán)

    E8200-->E5450
    r7 260x-->390x nitro
    250-es samu 850 ssd
    2tb wd blue hdd
    700w-os fsp hyper m --> 850w xfx pro félmoduláris (Ha netán cf lenne platformcsere után és, hogy semmi se hátráltasson tuningnál)

    A többi ami marad: p35 s3g, 8gb ddr2, gigabyte 3d mercury (ház, remélem a gyári vízhűtés megbirkózik a procival) és egy full hd monitor.

    Tudom, hogy nagyon aránytalan a gép, de mivel ebből nekem csak a procit kell megvennem (és később, ha úgy adódik a 4k monitort) ezért ez nem zavar.

    Esetleg bármi egyéb tanács amivel nagyobb teljesítményt tudnák elérni? A teljes platformot sajnos nem tudom leváltani, mert az már túl nagy összeg lenne, amit nem biztos, hogy megtérítenének.

    Köszi a segítséget!

    #3678 SP4C3: Az annyira nem lényeg, csak a teljesítmény.

    #3679 customer114: Ezzel tisztában vagyok, de erre jelenleg sajnos nincsen módom, ahogy azt írtam is. Csak új alkatrészekből építkezhetek és 370/gtx 950 alá nem szeretnék menni. A mellé meg nem férne bele egy alap i5/i3-as gép procival, lappal és rammal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák